Logo

REKLAMA
Plik banneru

Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!

Artykuł dodany: Sobota, 23 grudnia 2017
Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!
REKLAMA

Świetny prezent pod choinkę zafundował sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który przed Świętami Bożego Narodzenia podpisał nowy, jednoroczny kontrakt z drużyną BTTC Grun WeiB Berlin, występującej w niemieckiej lidze tenisowej.

Po 5-letniej przygodzie w klubie RTC Ratingen 1911 nadszedł czas na zmiany. W nowej ekipie Gnieźnianin ma zagwarantowane występy we wszystkich spotkaniach od początku do końca sezonu.

Trenerem zespołu jest Chilijczyk Diego Vasquez, kiedyś świetny zawodnik występujący w Bundeslidze, obecnie świetny specjalista, który pod swoimi skrzydłami ma najlepszych juniorów w Berlinie oraz kilku zawodników z cyklu ATP.

Celem drużyny BTTC Grun WeiB Berlin w 2018 roku jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Oprócz Gewerta mają w tym celu pomóc sprowadzeni zawodnicy z Niemiec oraz Chile.

Miejmy nadzieje, że zmiana otoczenia i nowy doświadczony trener przyczynią się do wzrostu poziomu sportowego naszego zawodnika.
 
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Pronto
24.12.2017 08:48

Zespół gra w tenisowej lidze Okręgowej. A trener jest nikomu nie znany. Brak go w rankingach ATP. Zagrał dwa lokalne turnieje w Chile. Faktycznie hit. Chyba że tekst sponsorowany to można napisać wszystko.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno