Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!

Sobota, 23 grudnia 2017
  • Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!

Świetny prezent pod choinkę zafundował sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który przed Świętami Bożego Narodzenia podpisał nowy, jednoroczny kontrakt z drużyną BTTC Grun WeiB Berlin, występującej w niemieckiej lidze tenisowej.

Po 5-letniej przygodzie w klubie RTC Ratingen 1911 nadszedł czas na zmiany. W nowej ekipie Gnieźnianin ma zagwarantowane występy we wszystkich spotkaniach od początku do końca sezonu.

Trenerem zespołu jest Chilijczyk Diego Vasquez, kiedyś świetny zawodnik występujący w Bundeslidze, obecnie świetny specjalista, który pod swoimi skrzydłami ma najlepszych juniorów w Berlinie oraz kilku zawodników z cyklu ATP.

Celem drużyny BTTC Grun WeiB Berlin w 2018 roku jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Oprócz Gewerta mają w tym celu pomóc sprowadzeni zawodnicy z Niemiec oraz Chile.

Miejmy nadzieje, że zmiana otoczenia i nowy doświadczony trener przyczynią się do wzrostu poziomu sportowego naszego zawodnika.
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 24.12.2017 08:48  Odpowiedz na komentarz

    Zespół gra w tenisowej lidze Okręgowej. A trener jest nikomu nie znany. Brak go w rankingach ATP. Zagrał dwa lokalne turnieje w Chile. Faktycznie hit. Chyba że tekst sponsorowany to można napisać wszystko.

PODOBNE TEMATY
Kolejne udane mecze TTS Trzemeszno w II lidze tenisa stołowego kobiet W ostatnią sobotę, 5 stycznia, w hali OSiR zespół TTS Trzemeszno udanie rozpoczął rundę rewanżową rozgrywek... Wtorek, 8 stycznia 2019
Klub Sportowy ALMAR KUJAWSCY Głębokie po pierwszej rundzie rozgrywek tenisa stołowego wiceliderem 3 ligi W ostatnich meczach pierwszej rundy 3 ligi tenisa stołowego KS ALMAR KUJAWSCY Głębokie pokonał na wyjeździe... Czwartek, 27 grudnia 2018
Jakub Gewert z nowym kontraktem w lidze niemieckiej! W dniu swoich 25 urodzin, gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert przedłużył kontrakt na kolejny... Piątek, 14 grudnia 2018
Zmagania sołtysów w tenisie stołowym 8 grudnia w hali sportowej w Niechanowie odbyły się V Regionalne Zawody Sołtysów i Przewodniczących... Poniedziałek, 10 grudnia 2018