Logo

REKLAMA
Plik banneru

Oferta specjalna na modele Nissana w salonie Nissan Szpot: Crossovery tańsze nawet o 13 000 złotych

Artykuł dodany: Sobota, 23 grudnia 2017
Oferta specjalna na modele Nissana w salonie Nissan Szpot: Crossovery tańsze nawet o 13 000 złotych
REKLAMA

Grudzień to tradycyjnie czas zakupów. Tych mniejszych do mikołajkowej skarpety, średnich pod choinkę i naprawdę dużych na miejsce parkingowe. Dla tej ostatniej grupy Nissan przygotował specjalną ofertę na modele z rocznika 2017. Liderzy segmentu crossoverów, modele Qashqai i X-Trail, są teraz dostępne taniej nawet o 13 000 złotych. Rabaty dotyczą wszystkich wersji wyposażenia, W specjalnej ofercie sprzedażowej dostępny jest także miejski hatchback Nissan Micra.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Osoby poszukującego komfortowego i bezpiecznego pojazdu o nowoczesnym designie bez wątpienia zwrócą uwagę na Nissana Qashqai. Najnowsza generacja pioniera segmentu crossoverów jest dostępna już od 75 750 złotych w wersji Visia wyposażonej między innymi w 6 poduszek powietrznych, inteligentny system aktywnej kontroli zawieszenia, światła do jazdy dziennej w technologii LED i czterogłośnikowy zestaw audio. Dzięki ofercie specjalnej na podstawową wersję modelu klienci mogą zyskać do 4 000 złotych, które można przeznaczyć na przykład na dodatkowe wyposażenie lub bogatszy pakiet serwisowy. Jednocześnie oszczędności rosną wraz z kolejnymi wersjami, sięgając poziomu 8 500 złotych dla wersji Tekna+. Klienci mogą liczyć także na bezpłatne pakiety dodatkowego wyposażenia, takie jak Styl (N-Connecta) z reflektorami w technologii Full LED z funkcją dynamicznego doświetlania zakrętów, panoramicznym oknem dachowym oraz Premium (Tekna) z system audio Premium BOSE, panoramicznym oknem dachowym oraz ogrzewaną przednią szybą.

Jeszcze większe obniżki cen przygotowano dla osób zainteresowanych kupnem Nissana X Trail. Podstawowa wersja posiadająca m.in. elektryczny hamulec parkingowy z funkcją Auto Hold, tempomat z ogranicznikiem prędkości czy system audio z 4 głośnikami, jest tańsza o 7 000 złotych, a samochód można kupić dzięki temu już za 95 000 złotych. Na szczególną uwagę zasługuje także model w wersji Tekna z silnikiem 2.0 dCi, który posiada w zestawie m.in. skórzaną tapicerkę, podgrzewane wszystkie fotele i koło kierownicy, reflektory w technologii Full LED z funkcją dynamicznego doświetlania zakrętów, system kamer 360 stopni i zestaw audio Premium BOSE. Za tę wersję kupujący zapłaci 13 000 złotych mniej niż do tej pory. W ofercie Nissan Finance klient może liczyć także na komplet opon zimowych gratis – zarówno do Nissana X-Trail, jak i Nissana Qashqai.
 
Bez limitu na Micrę
Warto przypomnieć, że w specjalnej, nieograniczonej czasowo ofercie sprzedażowej nadal dostępny jest Nissan Micra. Ceny podstawowej wersji Visia z silnikiem 1.0, wyposażonej m.in. w 6 poduszek powietrznych, ESP oraz system wspomagania ruszania pod górę rozpoczynają się już od 43 990 złotych. Oferta specjalna dotyczy jednak wszystkich wersji wyposażenia. W zależności od wybranej konfiguracji, ceny katalogowe zostały obniżone od 2 000 złotych (Visia/Visia+) do nawet 4 500 złotych (N-Connecta). Specjaliści zwracają uwagę na to, że klienci podejmując decyzję o zakupie często biorą pod uwagę sumę, za jaką będą mogli odsprzedać samochód w przyszłości. Tym bardziej na wyróżnienie zasługuje Nissan Micra, którego wartość rezydualna po trzech latach użytkowania kształtuje się na poziomie osiągającym niemal 63%. Średnia dla konkurencji jest niższa o ponad 5 punktów procentowych.
 
Zapraszamy do salonu Nissan Szpot Swarzędz
ul. Wrzesińska 174
62-020 Swarzędz

www.nissan.szpot.pl
www.szpot.pl
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno