Logo

REKLAMA
Plik banneru

Zderzenie ciężarówki z busem! 4 osoby w szpitalu

Artykuł dodany: Środa, 20 grudnia 2017
Zderzenie ciężarówki z busem! 4 osoby w szpitalu
REKLAMA

Dzisiaj przed godz. 17.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej w miejscowości Lulkowo między Gnieznem a Trzemesznem. Już według pierwszych informacji było wiadomo, że są osoby poszkodowane. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna, Strzyżewa Smykowego i Kruchowa.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po dotarciu na miejsce okazało się, że zderzył się samochód ciężarowy z busem. W wypadku ucierpiały 4 osoby, z których jedną ratownicy ewakuowali na zewnątrz pojazdu przy użyciu deski ortopedycznej. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes-Benz Sprinter, 71-letni mieszkaniec Trzemeszna, podczas włączania się do ruchu z zatoki autobusowej z zamiarem zawrócenia (linia podwójna ciągła) zderzył się z jadącym od strony Trzemeszna ciągnikiem siodłowym marki Daf z naczepą, kierowanym przez 60-letniego mieszkańca miejscowości Białobrzegi. Po zderzeniu Mercedes przemieścił się do rowu.

Do szpitala przewieziono cztery osoby (w tym 2-letnie dziecko), które po badaniach lekarskich i zaopatrzeniu zostały zwolnione do domu.

Policjanci wydziału ruchu drogowego ustalili, że uczestnicy byli trzeźwi.

Kierujący Mercedesem przewoził 2-letnie dziecko w sposób niezgodny z przepisami, poza fotelikiem ochronnym. Dodatkowo, jak okazało się podczas kontroli, przewoził o jednego pasażera za dużo. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy.

Ruch na drodze był zablokowany. Wyznaczono objazdy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala Policja.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik, Gniezno112.pl
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno