Logo

REKLAMA
Plik banneru

Przed świętami Szczypiorniak zmierzy się z Mieszkiem!

Artykuł dodany: Wtorek, 19 grudnia 2017
Przed świętami Szczypiorniak zmierzy się z Mieszkiem!
REKLAMA

Od samego początku istnienia Klubu Sportowego Szczypiorniak Gniezno dochodzi do towarzyskich świątecznych pojedynków tego zespołu z Miejskim Klubem Sportowym Mieszko Gniezno. W najbliższy czwartek te ekipy zmierzą się ze sobą po raz trzeci.

Spotkanie ma charakter czysto towarzyski i integruje zarówno zawodników obu ekip, jak i ich kibiców, którzy zawsze chętnie oglądają te niecodzienne zmagania. Dlaczego niecodzienne? Bowiem każda z drużyn przez jedną połowę meczu gra z handicapem swojej dyscypliny sportowej. W pierwszej odsłonie spotkania dojdzie do starcia zespołów w futsal, w którym zdecydowanie dominują piłkarze Mieszka. Druga połowa przeznaczona będzie na piłkę ręczną, którą w Pierwszej Stolicy na co dzień reprezentują zawodnicy Szczypiorniaka. Trzeba jednak w tym miejscu przypomnieć, że dwa lata temu, w pierwszym sezonie programu Turboszczypior wystąpił kapitan biało-niebieskich - Paweł Kaźmierczak, który swego czasu również grał w handball w czasach szkolnych.

Spotkanie na pewno przysporzy wielu emocji i zabawy, zatem serdecznie Was zapraszamy do uczestniczenia po raz ostatni w tym roku w wydarzeniu organizowanym przez Szczypiorniak i Mieszko Gniezno. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.15 na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Paczkowskiego 4. Do zobaczenia!
 
tekst: KS Szczypiorniak Gniezno
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno