Logo

REKLAMA
Plik banneru

TS Basket Gniezno wygrywa ostatni mecz sezonu

Artykuł dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
TS Basket Gniezno wygrywa ostatni mecz sezonu
REKLAMA

16 grudnia drużyna TS Basket Gniezno występująca w koszykarskiej lidze U12 rozegrała ostatni w tym roku mecz ligowy. Rywalem naszych dziewczyn był klub Olimpijczyk Ostrów Wlkp., który pojawił się w naszej hali z mocnym postanowieniem rewanżu za porażkę w pierwszym meczu rozegranym w Ostrowie.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Rzeczywiście tym razem ta drużyna prezentowała się zupełnie inaczej niż 2 miesiące temu. Od początku wynik spotkania oscylował wokół remisu, z niewielką przewagą TS Basket (pierwsza kwarta 14:11). Przewaga wzrostu ostrowianek widoczna pod koszem i słaba skuteczność naszej drużyny nie pozwalały na zwiększenie przewagi. W połowie meczu na tablicy widniał wynik 28:21 dla Gniezna. Po przerwie próby zmiany taktyki wprowadzone przez trenera TS BASKET - Andrzeja Drygałę nie przyniosły pożądanego efektu. Rezultat po 3 kwarcie to 38:28 i nadal wynik pozostawał sprawą otwartą. W ostatnich minutach Olimpijczyk przyspieszył grę i zniwelował różnicę do 8 punktów, nie wykorzystując przy tym kilku okazji w rzutach osobistych. Przerwa na żądanie naszego trenera pozwoliła na uszczelnienie obrony w tej nerwowej końcówce. Ostatecznie nasze dziewczyny mogły znów świętować tańcem radości kolejne, trzecie już zwycięstwo w lidze U12 (50:41). Kolejne spotkanie ligowe odbędzie się 16 stycznia i będzie to mecz wyjazdowy z UKS Lider Swarzędz.

TS Basket Gniezno: Wiśniewska 16, Daniuk 13, Cieślewicz 4, Wygryz 4, Święszkowska 4, Czyżak 2, Dolatkowska 2, Małkowska 2, Tomczak-Nitka 2, Manuszak 1, Kordońska, Pasiowiec, U.Kaczmarek.
tekst: TS Basket Gniezno
foto: TS Basket Gniezno
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno