Logo

REKLAMA
Plik banneru

Mikołajkowe "Szukamy Młodych Talentów"

Artykuł dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Mikołajkowe
REKLAMA

7 grudnia na hali sportowej GOSiR przy ul. Cymsa w Gnieźnie odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego "Szukamy Młodych Talentów". Niezmiernie cieszy bardzo duża ilość uczestników. Przy stołach tenisowych stanęło 94 zawodników i zawodniczek z terenu Gniezna, powiatu i gmin ościennych.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W gronie organizatorów w imprezie udział wzięli: Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno" - Stanisław Dolaciński, Prezes Klubu Sportowego Stella Gniezno - Zdzisław Kujawa, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna - Jan Budzyński i sprawujący patronat nad turniejem oraz fundator 3 pucharów dla najlepszych szkół - Dyrektor Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Jacek Mańkowski. Turniej od strony organizacyjnej i sędziowskiej poprowadzili pan Leszek Hyżyk i pani Monika Jacek. Współorganizatorami rozgrywek są Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali tradycyjnie okolicznościowe medale. W klasyfikacji zespołowej szkół o puchar dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacka Mańkowskiego zwyciężyły następujące placówki:
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa Tulce,
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Niechanowo,
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa Budziszewko,
Na kolejnych miejscach znalazły się: SP Nr 8 Gniezno, SP Sławno i SP Łagiewniki Kościelne

Następny turniej okolicznościowy planowany jest na 18 stycznia 2018 roku także w Gnieźnie, na który serdecznie zapraszamy.
tekst: SMW
foto: SMW
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno