Logo

Pijany kierowca zakończył jazdę "na boku"

Artykuł dodany: Wtorek, 5 grudnia 2017
Pijany kierowca zakończył jazdę
REKLAMA

W niedzielę o godz. 18.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Sławnie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kiszkowa.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po dotarciu na miejsce zdarzenia ustalono, że nietrzeźwy kierujący samochodem marki Skoda Fabia, 28-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, podczas wyprzedzania uderzył w poprzedzający go samochód marki Toyota Corolla, a następnie zjechał z drogi, gdzie auto przewróciło się na bok. Mężczyzna wydmuchał 1 promil alkoholu.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Kiszkowo

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (5)

Mmmmmmm
11.12.2017 09:00

Pijani niech kończą jazdę na dowolnie wybranym boku ! Zabierać prawo jazdy na 10 lat i ponowny egzamin .

Odpowiedz
Ciekawy
08.12.2017 07:34

Czy Rada Miasta może podwyższyć opłaty od sklepów sprzedających alkohol ( za tz pozwolenia ), by chociaż część sklepów z tej sprzedaży zrezygnowała ?????

Odpowiedz
Patrycja
07.12.2017 09:28

Ciekawa jestem ile kosztują te butelki " piersiówki" ? Chyba muszą być tanie, bo jest ich wszędzie multum ! Oczywiście już pustych !!!!!!! Leżą na schodach, na skrzynkach gazowych przy kamienicach, blokach, na parapetach sklepow. Wszędzie !!!!!!!!!! O parkach i skwerach już nie pisze. Tam są składnice tych przeróżnych oproźnionych przez smakoszy buteleczek !!!! Pijaków u nas przybywa ? Grzałka ma zbyt ! Nic o karach za te dekoracje nie słyszałam .

Odpowiedz
Grzegorz
05.12.2017 22:10

Po Gnieźnie i okolicach w ostatnich miesiącach jeżdżą sami pijacy ! Skąd ich tyle ? Bogaci są ci gnieznianie i okoliczni mieszkańcy. Wóda za darmo nie jest !!!!!!!!

Odpowiedz