Logo

Ktoś strzelał do autobusu MPK przewożącego pasażerów! Pociski przeszły przez szyby!

Artykuł dodany: Sobota, 2 grudnia 2017
Ktoś strzelał do autobusu MPK przewożącego pasażerów! Pociski przeszły przez szyby!
REKLAMA

W piątek wieczorem autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w został ostrzelany przez nieznanych dotąd sprawców najprawdopodobniej z broni pneumatycznej. W pojeździe znajdował się kierowca oraz pasażerowie.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Armii Krajowej w okolicy Parku Jordanowskiego. Od prawdziwej tragedii dzieliły jedynie centymetry.

Gnieźnieńska Policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu szyby autobusu w trakcie jazdy. Do chwili obecnej (sobota, godz. 10.36) nie wpłynęło zawiadomienie o ostrzelaniu pojazdu. Kiedy tylko funkcjonariusze otrzymają oficjalne zgłoszenie, przystąpią do działań mających na celu ustalenie sprawcy.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: MPK Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (12)

Jasiu
08.12.2017 07:25

Zdezorientowana sęk w tym,że nieznajomość prawa szkodzi i niestety kosztuje. Jak nie chcesz znać prawa to twoja sprawa,ale nie dziw się,że zapukają i poleci po kasie jak palisz śmieciami

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Stanislaw - 09.12.2017 11:18

To katolik z PiS . Tylko straszyć potrafią tacy wyznawcy. .Brak rozumu nie pozwala im myśleć. Muszą słychać guru. Pan Bóg przecież dla nich nie istnieje. Zamiast Boga kochają ojca z Torunia, biznesmena.

Tadeusz - 08.12.2017 18:38

Czy przemądrzaly Jasiu straszy kogoś ? Kogo mają "zapakować" ? Zdezorientowana zadała pytanie, a Jasiu co , już "pakuje" ? Gdzie, w co ? No, ostrożnie . Na to też są przepisy prawa i trzeba je znać . Bez straszenia.Dobra rada !

Niezadowolony
03.12.2017 11:03

Czy w tym miejscu dochodzilo już do obrzucania kamieniami autobusów? Do czego to dochodzi. Strach.

Odpowiedz
Cukcuk
02.12.2017 19:56

Do zdezorientowa-a co ma wspólnego strzelanie do ludzi w autobusie do tego co może a nie może straż miejska???? To nie ten artykuł,zorientuj się może.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Zdezorientowana - 04.12.2017 08:37

Nic, Kto strzelał, Nie wiadomo i Kto wchodzi do mieszkania, też Nie wiadomo . Tyle ! Prosilam o odpowiedź prawnika . Nie pytany MILCZY !

Zdezorientowana
02.12.2017 16:26

Czy jakiś czytelnik, prawnik odpowie na moje pytanie ? Czy straż miejska ma prawo ( bez ustawy, uchwały, zarządzenia ) wchodzić do domów, czy mieszkań, żeby sprawdzać czym kto pali ? Czy teraz kiedy tyłu rożnych " przebierańców " seniorzy i nie tylko mają obowiązek wpuszczać do swoich mieszkań tych sprawdzających ????? O ustawe, uchwałę i o artykuł proszę !

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Urzędnicza patologia - 09.12.2017 10:35

@ do Janek: bzdety piszesz,jak zgłosisz sprawę do Ochrony Środowiska to napiszą że nie mogą wejść, gdyż muszą najpierw wysłać zawiadomienie o zamiarze kontroli z podaniem daty i co najmniej 7 dni z wyprzedzeniem. Tak działa ta "ochrona" sprawców zanieczyszczeń, czyli ochrona degradacji środowiska, patologia urzędnicza...

Zdezorientowana - 04.12.2017 08:47

Nie muszę ani ja, ani nikt inny znać art. o ochronie środowiska. Janek, nie " rób z siebie wariata", pisz bez błędów ortograficznych.! Jedynka !. A z pewnością urzędnik, no no ?! Wstyd !

Janek - 03.12.2017 07:31

Artur. 379 ustawa Prawo ochrony środowiska, jak nie wpuścisz to jest na to artykoł kodeksu karnego. I nie rób z siebie wariata z pewnością przyjechali radiowozem i nie pomyślisz ich z kolędnikami...

Czytelnik
02.12.2017 15:35

No właśnie. Szyba ważniejsza niż pasażerowie. O nich ani słowa. Wstyd za taki artykuł !

Odpowiedz
Moooo
02.12.2017 12:11

Co za bzdury ktoś opowiada? Jakie oficjalne zawiadomienie? A o czym zostali powiadomieni wczoraj? Czy policja jest poważna? Od wczoraj winni szukać sprawcy,to sprawa ścigana z urzędu a nie rozbicie szyby w autobusie! Wywołanie zagrożenia dla pasażerów to poważne przestępstwo!Wniosek-za tydzień umorzenie!

Odpowiedz