Logo

REKLAMA
Plik banneru

Teatralna propozycja na Sylwestrowy Wieczór

Artykuł dodany: Wtorek, 28 listopada 2017
Teatralna propozycja na Sylwestrowy Wieczór
REKLAMA

Na gorączkę sylwestrowej nocy każdy z nas czeka z niecierpliwością. Dlatego Teatr Fredry w Gnieźnie już dziś pragnie zaprosić wszystkich do uroczystego świętowania Sylwestrowego Wieczoru.

Doskonałym preludium do nocy tańców i szalonej zabawy będzie, niezwykle entuzjastycznie przyjęta przez widzów, najnowsza gnieźnieńska premiera czyli "Mewa" Antoniego Czechowa w reżyserii Marii Spiss. To też znakomita okazja do przywitania Nowego Roku w zupełnie odmienionym, nowo wyremontowanym wnętrzu Teatru. Oprócz spektaklu Teatr przygotował dla gości słodki poczęstunek oraz szampana, by w ten wyjątkowy wieczór, w tym jakże magicznym miejscu jeszcze przed wybuchem fajerwerków i sylwestrowym toastem, złożyć swoim widzom życzenia noworoczne.

"Mewa" to historia dziesięciu osób żyjących w krainie wiecznej zmarzliny. Opowieść o ludziach, którzy przegrali swoje marzenia i czas mija im na bezpłodnych rozważaniach o prawdziwym życiu, które, rzekomo, czeka na nich gdzieś indziej. O wielkim poszukiwaniu i pragnieniu tej jedynej, autentycznej miłości.

Początek wieczoru zaplanowano na godz. 19.00, a koniec na godz. 22.00. Bilety w cenie 65 zł za osobę dostępne są na stronie internetowej www.bilety24.pl i w kasie teatru.
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno