Logo

Narkotyki w samochodzie

Artykuł dodany: Wtorek, 14 listopada 2017
Narkotyki w samochodzie
REKLAMA

Policjanci z Trzemeszna podczas kontroli w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie znaleźli marihuanę. Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec Trzemeszna. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce 11 listopada w godzinach popołudniowych, w pobliżu jednej ze stacji paliw w Trzemesznie. Tam zainteresowanie patrolujących miasto policjantów przyciągnęło zaparkowane BMW oraz trzy znajdujące się w nim osoby (dwóch mężczyzn i jedna kobieta). Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. W trakcie sprawdzania danych wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany. Przy 21-latku podczas kontroli osobistej w kieszeni kurtki policjanci znaleźli zawiniątko z suszem. Dodatkowo we wnętrzu auta na wycieraczce znajdowała się folia z zapięciem strunowym, również z suszem w środku. Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana. Z uwagi na to, że nikt nie przyznał się do posiadania substancji znalezionej podczas przeszukania samochodu wszystkie osoby trafiły do policyjnego aresztu.

21-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie przyznał się do tego, że znalezione w aucie narkotyki są jego. Usłyszał więc zarzut posiadania substancji odurzających. Teraz odpowie za to przed Sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Amero
15.11.2017 09:43

Sami są sobie winni. Po co zwracali na siebie uwagę? Być może puszczali głośno muzykę, śmiali się. Poza tym takie parkowanie samochodem z kilkoma osobami w jakimś bocznym miejscu i takie siedzenie w nim jest dziwne, więc to normalne, że Policja zareagowała. Czuć było marihuanę? Kto wie czy nie palili tego tam w samochodzie? Potem kierowca byłby tym odurzony i miałby tak prowadzić samochód? Kiedyś i nadal tworzą się grupki przesiadujące w różnych miejscach z piwem, albo innym alkoholem. Teraz tworzą się grupki miłośników marihuany i też jak widać przesiadują w różnych miejscach.

Odpowiedz
Inżynier
14.11.2017 20:25

co za bandyta !!! najwyższy wymiar kary za to ze posiadał marihuan która nikogo na świecie i nigdy nie zabiła. Otwórzcie oczy to nie narkotyk lecz lek na wiele chorób...

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno