Logo

REKLAMA
Plik banneru

Narkotyki w samochodzie

Artykuł dodany: Wtorek, 14 listopada 2017
Narkotyki w samochodzie
REKLAMA

Policjanci z Trzemeszna podczas kontroli w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie znaleźli marihuanę. Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec Trzemeszna. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce 11 listopada w godzinach popołudniowych, w pobliżu jednej ze stacji paliw w Trzemesznie. Tam zainteresowanie patrolujących miasto policjantów przyciągnęło zaparkowane BMW oraz trzy znajdujące się w nim osoby (dwóch mężczyzn i jedna kobieta). Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. W trakcie sprawdzania danych wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany. Przy 21-latku podczas kontroli osobistej w kieszeni kurtki policjanci znaleźli zawiniątko z suszem. Dodatkowo we wnętrzu auta na wycieraczce znajdowała się folia z zapięciem strunowym, również z suszem w środku. Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana. Z uwagi na to, że nikt nie przyznał się do posiadania substancji znalezionej podczas przeszukania samochodu wszystkie osoby trafiły do policyjnego aresztu.

21-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie przyznał się do tego, że znalezione w aucie narkotyki są jego. Usłyszał więc zarzut posiadania substancji odurzających. Teraz odpowie za to przed Sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Amero
15.11.2017 09:43

Sami są sobie winni. Po co zwracali na siebie uwagę? Być może puszczali głośno muzykę, śmiali się. Poza tym takie parkowanie samochodem z kilkoma osobami w jakimś bocznym miejscu i takie siedzenie w nim jest dziwne, więc to normalne, że Policja zareagowała. Czuć było marihuanę? Kto wie czy nie palili tego tam w samochodzie? Potem kierowca byłby tym odurzony i miałby tak prowadzić samochód? Kiedyś i nadal tworzą się grupki przesiadujące w różnych miejscach z piwem, albo innym alkoholem. Teraz tworzą się grupki miłośników marihuany i też jak widać przesiadują w różnych miejscach.

Odpowiedz
Inżynier
14.11.2017 20:25

co za bandyta !!! najwyższy wymiar kary za to ze posiadał marihuan która nikogo na świecie i nigdy nie zabiła. Otwórzcie oczy to nie narkotyk lecz lek na wiele chorób...

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno