Logo

REKLAMA
Plik banneru
Najnowsze artykuły

Bieg Niepodległości na ulicach Pierwszej Stolicy

Artykuł dodany: Niedziela, 12 listopada 2017
Bieg Niepodległości na ulicach Pierwszej Stolicy
REKLAMA

11 listopada o godz. 11.11 spod gnieźnieńskiej katedry wystartowało kilkuset biegaczy, aby wziąć udział w Biegu Niepodległości. Mamy dla Was fotorelację z tej imprezy.

ALBUMY ARTYKUŁU:


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła, Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Chuck Norris
12.11.2017 19:44

Dziękuję za piękne zdjęcia Redakcji jedynego Wolnego portalu internetowego w Gnieźnie,który nie cenzuruje moich opinii. Wyjątkowym judaszostwem wykazuje się portal: gnz24.mamusia-com,który w typowy prlowski sposób blokował moje opinie a na moje bezpośrednie listy do cenzora nie raczył odpowiedzieć ani słowem chociaż do innych dyskusji włącza się-ośmieszając się.Tak więc z dniem Święta Niepodległości Polski 2017 postanowiłem już nigdy nawet nie zaglądać do tego obłudnego portalu.
Te piękne zdjęcia aż zatrważają,bo pokazują jak dużo mamy w Gnieźnie pięknej,wspaniałej młodzieży obu płci spod jednego sztandaru Wolnej i Niepodległej Polski !!! Zadaję więc sobie pytanie: DLACZEGO CHOCIAŻ Z 5% TYCH OSÓB NIE WŁĄCZA SIĘ DO DZIAŁALNOŚCI SPOŁECZNO-POLITYCZNEJ W GNIEŹNIE ??? Przecież tylko garstka tych konkretnych,wspaniałych,młodych ludzi mogła by radykalnie zmienić oblicze naszego miasta i powiatu od lat opanowanego przez starych kakerów i cioty ściśle powiązanymi z post-sovieckim tokiem myślenia. Właśnie w dniu Święta Niepodległości bardzo proszę Pana Redaktora tego portalu o poruszanie takich pytań na forum tego portalu: CO BLOKUJE,CZEGO BOJĄ SIĘ CI WSPANIALI MŁODZI POLACY,ŻE NIE MA W GNIEŹNIE ANI JEDNEGO PRAWDZIWIE OPOZYCYJNEGO STOWARZYSZENIA W STOSUNKU DO SITWY I POST-KOMUNY W GNIEŹNIE ??? Przecież ci młodzi ludzie siedzą w internecie,wiedzą dokładnie co dzieje się w Polsce i co zrobiła z Polską i z Polakami mafia PO z PSL a sytuacja w Gnieźnie i Powiecie jest oparta na tych samych sitwowo-mafijnych zasadach >> więc może ci młodzi ludzie odezwą się i napiszą chociaż troszkę prawdy w komentarzach pod artykułami zainicjowanymi przez Pana Redaktora? Pozdrawiam wszystkich uczestników tego przepięknego BIAŁO-CZERWONEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI pod hasłem: WYRWAĆ NASZE GNIEZNO Z RĄK PRZESTĘPCZEJ SITWY !!!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno