Logo

REKLAMA
Plik banneru

Podtrzymać dobrą passę

Artykuł dodany: Piątek, 10 listopada 2017
Podtrzymać dobrą passę
REKLAMA

W najbliższą niedzielę do Pierwszej Stolicy Polski zawita kolejny wymagający przeciwnik. Tym razem rywalem MKS PR URBIS Gniezno będzie MTS Kwidzyn.

Ostatnie dni są niezwykle pracowite dla gnieźnieńskich szczypiornistek. Po spotkaniu w Płocku oraz pucharowym starciu z KS AP Poznań gnieźnianki czeka kolejny pojedynek, którego stawką będą ligowe punkty. Do Gniezna zawita MTS Kwidzyn – zespół, który znajduje się dwie lokaty wyżej w ligowej tabeli, ale na swoim koncie ma identyczną liczbę punktów, jak MKS PR URBIS.

Nie ulega wątpliwości, że kwidzynianki zrobią wszystko, aby powrócić z Grodu Lecha z pełną pulą. Ostatnie mecze gnieźnianek pozwalają jednak z optymizmem patrzeć na to spotkanie. Po pierwsze, powróciły zwycięstwa. Porażki w Płocku oraz u siebie z ChKS PŁ Łódź nie były dobrym prognostykiem przed kolejnym starciami, lecz w tej chwili, przy najmniej na razie, możemy sądzić, że był to tylko chwilowy kryzys.

Po drugie, poprawiona skuteczność. Nie ma wątpliwości, że w pierwszych meczach tegorocznego sezonu to właśnie ten element był największym mankamentem podopiecznych R. Popka i R. Solarka. Niewykorzystane rzuty karne i stuprocentowe sytuacje potrafiły bardzo boleśnie zemścić się na gnieźnieńskiej ekipie. Tu jednak również widać przesłanki do poprawy. Aż 10 bramek więcej rzuconych w meczu z KS AP Poznań oraz niemal wszystkie wykorzystane rzuty karne pozwalają wierzyć, że niedzielna batalia zakończy się sukcesem miejscowych.

Początek meczu o godz. 16.00. Widzimy się tradycyjnie w hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego 4 w Gnieźnie. Do zobaczenia!
tekst: MKS PR URBIS Gniezno
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno