Logo
Najnowsze artykuły

Kolejne spotkanie WIPH

Artykuł dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
Kolejne spotkanie WIPH
REKLAMA

W dniu wczorajszym, 6 listopada, odbyło się spotkanie Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oddział Gniezno. W spotkaniu udział wzięli członkowie Izby, a gościem spotkania był Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości, Stefan Pokładecki.

Na spotkaniu omówiono współpracę z Ukrainą, polegającą na podjęciu edukacji  (na szczeblu studiów wyższych i szkolenia zawodowego), czego następstwem będzie podjęcie przez studentów pracy zawodowej. Następnie podjęto decyzję o przesunięciu terminu szkolenia, które odbędzie się na początku nowego roku w takich tematach jak archiwizacja oraz ochrona danych osobowych.

Kolejnym tematem spotkania było  zaangażowanie się naszego oddziału w projekt mediacje i sądy arbitrażowe. O kolejnych etapach działań powiadomimy w kolejnych informacjach.

Na spotkaniu poruszyliśmy także temat zaproszenia członków naszej Izby na spotkanie przedsiębiorców z nowo utworzoną drużyną Startu Gniezno, o szczegółach spotkania powiadomimy w następnych dniach.

Ponadto Izba będzie organizowała bal karnawałowy, ale o szczegółach już niebawem. Kolejne spotkanie odbędzie się w grudniu.
 
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno