Logo

Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci

Artykuł dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci
REKLAMA

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno" - Dziecięca Akademia Piłkarska zorganizowała w dniu 5 listopada na hali sportowej GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie, pierwszy z dwóch turniejów piłkarskich z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Jest to impreza cykliczna. IV Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci rocznika 2009 i młodsi o puchar pod Prezydenta Miasta Gniezna gościła łącznie 10 drużyn z Torunia, Konina, Wągrowca, Trzemeszna i Gniezna. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach A i B systemem "każdy z każdym".
Grupa A: Szkoła Futbolu Gniezno, Elana Toruń I, Chrobry-Gniezno I, MKS Trzemeszno, Mieszko Gniezno.
Grupa B: Calcio Wągrowiec, Oranje Konin, Elana Toruń II, MKS Trzemeszno II, Chrobry-Gniezno II.

W klasyfikacji końcowej zespoły uplasowały się na następujących miejscach:
  • I miejsce - Elana Toruń I - puchar Tomasza Budasza Prezydenta Miasta Gniezna,
  • II miejsce - Calcio Wągrowiec - puchar Tadeusza Tomaszewskiego - Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej LZS w Poznaniu,
  • III miejsce - Szkoła Futbolu Gniezno - puchar Jana Budzyńskiego Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Gniezna,
  • IV miejsce - Oranje Konin - puchar Ryszarda Karmolińskiego - Przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej i Sportu Rady Miasta Gniezna,
  • V miejsce - MKS Trzemeszno II - puchar Stanisława Dolacińskiego Prezesa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno".

Na pozostałych miejscach uplasowały się drużyny: MKS Trzemeszno I, Mieszko Gniezno, Chrobry-Gniezno II, Elana Toruń II i Chrobry-Gniezno I.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały okolicznościowe puchary, medale i upominki rzeczowe. Prowadzona była także klasyfikacja indywidualna w której "najlepszym zawodnikiem" turnieju został Filip Garczynski z SF Gniezno, "najlepszym bramkarzem" okazała się Oliwia Senger - Calcio Wągrowiec zaś "królem strzelców" Wiktor Bąk z Elana Toruń. Zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych otrzymali okolicznościowe statuetki i upominki rzeczowe. Podziękowania za ufundowanie upominków dla uczestników turnieju należą się darczyńcom w osobach Dariusz Zamiar - PEC, Wojciech Gulczyński MPK, Dariusz Szeszycki - Stacja Paliw Gryf, Maciej Jankowski - MJ Sport i Dariusz Hanspol - Lorenz Bahlsen, Solid Door-Hubert Kotecki. Szczególne podziękowania należą się Wiceprezesowi Chrobry-Gniezno prowadzącym Dziecięcą Akademię Piłkarską Dariuszowi Śmiałowskiemu, który wspólnie z zespołem sędziowskim i trenerskim oraz bardzo zaangażowanymi rodzicom zadbali o bardzo dobrą organizację turnieju.

Kolejny, już drugi IV edycji Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci rocznika 2008 odbędzie się w dniu 11 listopada, a więc podczas Narodowego Dnia Niepodległości. Współorganizatorami tej cyklicznej imprezy jest Urząd Miejski i Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.
 
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno