Logo

Ukradł puszkę z pieniędzmi dla Kornelka

Artykuł dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
Ukradł puszkę z pieniędzmi dla Kornelka
REKLAMA

Policjanci z Trzemeszna zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi, które przeznaczone były na pomoc choremu dziecku. Złodziej został ustalony dzięki kamerom monitoringu sklepowego. To 26-letni mieszkaniec Trzemeszna. Za kradzież pieniędzy grozi mu kara do 5 lat.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Do zdarzenia doszło 6 listopada po godzinie 11.00. Złodziej był wyjątkowo bezczelny. Wszedł do jednego ze sklepów w Trzemesznie, gdzie przy kasie znajdowała się puszka z pieniędzmi, które zbierane były na rzecz chorego Kornelka i zabrał ją ze sobą. W środku znajdowało się około 2 tysiące złotych.

Funkcjonariusze z Trzemeszna i Gniezna natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do jak najszybszego ustalenia sprawcy kradzieży. Okazało się, że w sklepie, w którym doszło do kradzieży jest monitoring, który zarejestrował kradzież puszki z pieniędzmi. Policjanci oglądając nagranie rozpoznali znanego im 26-letniego sprawcę i niezwłocznie podjęli działania zmierzające do zatrzymania zuchwałego amatora cudzego mienia. Mężczyzna został zatrzymany po około 3 godzinach od kradzieży. Policjanci odzyskali puszkę i 450 złotych.

Dzisiaj 26-latek usłyszał zarzut kradzieży o charakterze chuligańskim.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Danuta
08.11.2017 04:50

Ciekawe jaki będzie wyrok !!! Bardzo jestem ciekawa !? Złodzieje tego typu mnożą się , jak grzyby po deszczu.!!!! Wyrok może w zawieszeniu co ?

Odpowiedz
Gnieźnianka
07.11.2017 17:53

I takiemu to powinni zaraz łapy odrąbać,rodzice walczą o zdrowie dziecka, chwytają się każdej deski ratunku a taki kutafon sobie przyjdzie, ukradnie i zadowolony.

Odpowiedz
Shredder
07.11.2017 15:57

Co za szczur.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno