Logo

Policjanci ustalają przyczyny śmierci mężczyzny

Artykuł dodany: Piątek, 3 listopada 2017
Policjanci ustalają przyczyny śmierci mężczyzny
REKLAMA

Policjanci z Gniezna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w na terenie pustostanu w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie co było przyczyną śmierci. Śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia jego tożsamości.

Wczoraj, tj. 2 listopada, około godziny 19.30 dyżurny gnieźnieńskiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu ciała mężczyzny w pustostanie w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Śledczy do późnych godzin nocnych prowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczali ślady kryminalistyczne. W celu wyjaśnienia sprawy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn. Prokurator będący na miejscu zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki dadzą odpowiedź na pytanie co było przyczyną śmierci mężczyzny.

Jednocześnie śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne, aby ustalić jego tożsamość. Prawdopodobny wiek mężczyzny to około 40 lat. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Śledczy przyjmują różne wersje. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno