Logo

Strzelanina w bloku! Mąż strzelił do swojej żony?

Artykuł dodany: Środa, 1 listopada 2017
Strzelanina w bloku! Mąż strzelił do swojej żony?
REKLAMA

W środę przed południem w bloku przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do strzelaniny. Mężczyzna postrzelił swoją małżonkę. Na miejsce wysłano 3 radiowozy Policji oraz Pogotowie Ratunkowe.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci udali się na miejsce trzema radiowozami. Wysłano również Zastęp Ratownictwa Medycznego. Po dotarciu do bloku okazało się, że mężczyzna, który rzekomo miał strzelić do swojej małżonki, znajduje się na zewnątrz budynku. W mieszkaniu nikogo nie zastano. Nie było także żadnych śladów wskazujących na to, że doszło do awantury. Szybko ustalono, że domniemany sprawca jest chory psychicznie. Został on zabrany na obserwację do szpitala. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (5)

Blokowiec
06.11.2017 05:31

Co z tym strzelaniem do żony? Strzelal i uciekał, czy nie ?. Kto mówi nieprawdę? Policja, czy sąsiedzi ? Szybko nastąpiła cisza, a było tyle szumu.Sprawa pod dywanem ? Znowu telewizja potrzebna ?

Odpowiedz
Ciekawy
02.11.2017 11:40

Tragedia. Skąd miał pistolet ?

Odpowiedz
Dociekający prawdy
02.11.2017 09:50

Inne portale piszą , ze wg informacji z POLICJI nie było żadnej strzelaniny. Jednak sąsiedzi na własne oczy widzieli jak policja goni byłego pracownika URZĘDU CELNEGO ? PRZEWIDZIAŁO IM SIĘ ?
A może sprawa jest na tyle "tajemnicza" ze lepiej zamieść ją pod dywan, bo nie wypada źle mówić o służbach celnych ?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Przerażony - 02.11.2017 12:57

! Za stanowisko i nagrodę , zrobią glupkow i, ślepcow z sąsiadów i ludzi. A kto będzie wycinał conffeti i odgrywał aniołów ?

Zatrwożony
02.11.2017 09:24

Skąd miał bron BYŁY PRACOWNIK URZĘDU CELNEGO?
Przecież powinien ja zdać idąc na emeryturę !!!!
A może to była tylko broń sportowa pneumatyczna?
O Boż......... co się by zaczęło dziać jak by partia Kukiza przeforsowała ustawę o powszechnym dostępie do broni w Polsce?!!

Odpowiedz