Logo

Sklep Polski MKK Gniezno wygrywa w Tarnowie Podgórnym

Artykuł dodany: Poniedziałek, 30 października 2017
Sklep Polski MKK Gniezno wygrywa w Tarnowie Podgórnym
REKLAMA

W sobotę, 28 października, seniorzy Sklepu Polskiego MKK Gniezno udali się na małe derby do Tarnowia Podgórnego, by zmierzyć się z tamtejszą Tarnovią. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze przysparzały sporo emocji kibicom, a i poziom sportowy był bardzo atrakcyjny.

Tym razem tych wrażeń starczyło na 1 kwartę. Świetny start gnieźnian w postaci prowadzenia 9-0, niestety został zatrzymany i przebieg spotkania się wyrównał. Wynik 20-21 dla MKK po pierwszej odsłonie mógł zwiastować bardzo ciekawe wydarzenia w dalszej części meczu. Na szczęście dla około 50 osobowej grupy kibiców z Gniezna, tak nie było. 2 kwarta okazała się przełomowa. Tarnowianie zostali w niej zdominowani przez gości z Gniezna, przegrywając tą część 13-29 (33-50 w przerwie). Tak wysokie prowadzenie mogło wprowadzić rozluźnienie w szeregi graczy z Pierwszej Stolicy, nic takiego na szczęście nie miało miejsca. W drugiej połowie MKK kontrolowało przebieg spotkania, nie pozwalając gospodarzom na nawiązanie walki, tym samym wywożąc z ciężkiego terenu 2 pkt. Cieszy fakt, że gnieźnianie zatrzymali swoich przeciwników na 64 pkt. i to na ich własnym terenie. Wynik 64 - 86 dał sporo satysfakcji kibicom Sklepu Polskiego MKK Gniezno, którzy fantastycznie dopingowali swoją drużynę na hali w Tarnowie Podgórnym. Na pewno ich ulubieńcy dostarczyli im pozytywnych wrażeń. Wszyscy z pewnością czekają już na najbliższą sobotę, kiedy to czeka nas kolejny wymagający przeciwnik.

Po meczu wyjazdowym kolejny mecz ligowy w Pierwszej Stolicy kibice zobaczą 4 listopada. Tym razem do Gniezna przyjedzie mocny zespół Politechniki Gdańskiej. Kibiców już dziś zapraszamy na to spotkanie. Sobota 4 listopada do hali II Liceum Ogólnokształcącego.
 
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska
Sobota, 4.11.2017, godz. 16.00 ul Łubieńskiego, Hala II LO w Gnieźnie
tekst: MKK Gniezno
foto: Foto Intro

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno