Logo

Koronacja Królewska ponownie wyróżniona

Artykuł dodany: Poniedziałek, 30 października 2017
Koronacja Królewska ponownie wyróżniona
REKLAMA

Festiwal Kultury Słowiańskiej "Koronacja Królewska", wydarzenie, które już na stałe wpisało się w letni kalendarz imprez w Gnieźnie, po raz kolejny zostało laureatem etapu regionalnego, a tym samym finalistą konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 roku.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się trzy produkty, z piętnastu nadesłanych. Konkurs organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną od 2003 roku, a Koronacja Królewska już po raz trzeci została laureatem etapu regionalnego (wcześniej w 2015 i 2016 roku).

Wyróżnienie z rąk organizatorów podczas gali etapu regionalnego odebrali Dyrektor Wydziału Kultury i Promocji UM Dariusz Pajkert oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Dariusz Pilak. Laureat etapu regionalnego może liczyć na popularyzację produktu w regionie, która ma także zainspirować do wykreowania nowych produktów w przyszłości. Wygrana w konkursie ogólnopolskim jest również niezwykle korzystna, i zapewnia bowiem promocję produktu i regionu nie tylko na poziomie województwa, ale i w całym kraju. O tym, kto otrzyma nagrody przyznawane przez POT w Warszawie, dowiemy się już pod koniec listopada tego roku.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno