Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

36-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany w jednej z gnieźnieńskich siłowni

Poniedziałek, 30 października 2017
 • 36-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany w jednej z gnieźnieńskich siłowni
REKLAMA

W piątek ok. godz. 21.00 na terenie jednej z gnieźnieńskich siłowni przy ul. Roosevelta w Gnieźnie zatrzymano 36-letniego mieszkańca Pierwszej Stolicy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

36-latek przebywał w jednej z gnieźnieńskich siłowni, kiedy niespodziewanie zatrzymali go policjanci z Komendy Powiatowej Policji. Mężczyzna nie stawiał oporu w trakcie aresztowania.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • Ciekawy jestem czy zamknęli go w wyziębionej celi aresztu KPP?
  Ciekawy jestem czy go okradli jeśli miał jakieś pieniądze przy sobie?
  Ciekawy jestem czy lekarz wystawił lewe zaświadczenie o stanie zdrowia?
  Natomiast nie pytam się czy go pobili,bo skoro ćwiczył to na pewno bali się go uderzyć,bo by im te milicyjne mordy poobijał w obronie własnej. Oni czują się wielkimi bohaterami gdy są bez świadków i kamer z podpitym czy oszołomionym człowiekiem wątłej budowy ciała i najlepiej z biednego środowiska.
  Prędzej czy później musi stanąć przed sądem ta grupka szumowin milicyjnych z KPP Gniezno,która totalnie zniszczyła opinię ciężko pracującym,prawdziwym funkcjonariuszom policji. Ale sami nie są w stanie oczyścić się od wewnątrz więc trzeba im pomóc od zewnątrz a specjalistą od oczyszczania policji z szumowin milicyjnych jest niesamowity ex-policjant Kamil Całek występujący u Marcina Roli na  www_wRealu24_pl (najlepiej przez YouTube).
  Poza tym te dwie śmierci: Jarosława Wiśniewskiego-luty 2014 i Michała Rzeźniczaka-kwiecień 2017 - 2-ch młodych mężczyzn,którzy byli pozbawieni wolności i byli w rękach gnieźnieńskich milicjantów - MUSZĄ ZOSTAĆ WYJAŚNIONE - choćby nawet przymulona starościna uruchomiła wszystkie swoje bolszewickie macki !!!

  31.03.2018 17:56

  Zgadzam sie kolego..
  RIP Wiśnia i Rzeźnik :(

  31.10.2017 15:12

  Co tam zajęczałeś EKTI ?
  Emeryturę ci obcięli ? Za dużo zostawili - wasze pełne emerytur zostały z ZSRR więc zwróćcie się teraz do Putina o rekompensatę to wam-towarzyszom dołoży.

  31.10.2017 07:36

  Gorzkie żale ojejku sprawiedliwy sie odezwal .....

PODOBNE TEMATY
Wypadek na skrzyżowaniu We wtorek ok godz. 16.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych... Środa, 12 grudnia 2018
Bezdomny okradł dziecko! Rodzice proszą o pomoc Dzisiaj w godzinach popołudniowych bezdomny ukradł dziecku plecak szkolny z książkami. W plecaku znajdował... Środa, 12 grudnia 2018
Długa reanimacja zakończona sukcesem! Dzisiaj w godzinach popołudniowych do Straży Pożarnej zadzwoniła kobieta z informacją, że 66-letni mężczyzna... Środa, 12 grudnia 2018
Ukrainiec zaatakował policjanta! Próbował także odgryźć palec ratownikowi medycznemu! Jak informuje portal Gniezno112.pl, 6 grudnia w godzinach wieczornych policjanci zostali wezwani do... Wtorek, 11 grudnia 2018