Logo

Trzy areszty za pobicie

Artykuł dodany: Piątek, 27 października 2017
Trzy areszty za pobicie
REKLAMA

Na trzy miesiące trafili do aresztu trzej mężczyźni w wieku od 23 do 31 lat podejrzani o udział w pobiciu, do którego doszło w Trzemesznie. Wobec czwartego Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował policyjny dozór. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 października, w Trzemesznie. Czterech napastników bez powodu zaatakowało dwóch mężczyzn. Mężczyźni pobili swoje ofiary. Dodatkowo jeden ze sprawców zabrał telefon należący do pokrzywdzonego. Na skutek pobicia 33 i 36-latek odnieśli obrażenia ciała. Jeden z nich był hospitalizowany.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Szybko ustalili sprawców, odzyskali również skradziony telefon komórkowy.

Decyzją prokuratora wszyscy sprawcy, którzy są w wieku od 23 do 31 lat zostali zatrzymani, a następnie przesłuchani przez prokuratora. Wszyscy usłyszeli zarzut pobicia, dodatkowo jeden z 31-latków usłyszał zarzut przywłaszczenia telefonu i wpływania groźbą na świadka.

W czwartek Sąd Rejonowy w Gnieźnie, na wniosek Prokuratury, zastosował trzymiesięczne areszty wobec trzech podejrzanych. Czwarty został objęty dozorem policyjnym. Za pobicie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno