Logo

Przed Mieszkiem kolejna trudna przeprawa

Artykuł dodany: Piątek, 27 października 2017
Przed Mieszkiem kolejna trudna przeprawa
REKLAMA

Kolejne ligowe emocje czekają w sobotnie popołudnie gnieźnieńskich kibiców piłki nożnej. Na stadionie przy ulicy Strumykowej, niepokonany w rozgrywkach IV ligi Mieszko Gniezno, podejmował będzie Spartę Oborniki.

Jak dotąd podopieczni Mariusza Bekasa radzą sobie znakomicie w zmaganiach czwartoligowców. Mieszkowcy liderują bez straty punktów w tabeli grupy północnej i są na dobrej drodze do awansu do III ligi. Jednak do zakończenia sezonu jeszcze wiele przeszkód, w tym ta najbliższa. W sobotę rywalem biało-niebieskich będzie jedna z najbardziej nieobliczalnych ekip w IV lidze - Sparta Oborniki Wlkp.

Wprawdzie zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, to mimo wszystko pojedynek z oborniczanami zapowiada się jako bardzo trudna przeprawa. Goście wygrali trzy ostatnie mecze i do Gniezna przyjadą w bojowych, a przede wszystkim w znakomitych nastrojach. Te ostatnie wygrane spowodowały, że spartanie cały czas liczą się w walce o utrzymanie w nowej IV lidze.

Skalę trudności tego meczu zwiększa sytuacja kadrowa zespołu gnieźnieńskiego. Mieszko nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Adama Koniecznego oraz Dawid Urbaniaka, a także z pauzującego za żółte kartki Adriana Bartkowiaka.

Niewątpliwą ciekawostką sobotniego spotkania jest obsada sędziowska. Pojedynek ten poprowadzi jako arbiter główny niemiecki sędzia Kevin Behrens.

Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15.00.
 
tekst: KS Mieszko Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno