Logo
Najnowsze artykuły

Już w niedzielę I runda Pucharu Polski! Wilki podejmą Polonię Środę Wielkopolską!

Artykuł dodany: Czwartek, 26 października 2017
Już w niedzielę I runda Pucharu Polski! Wilki podejmą Polonię Środę Wielkopolską!
REKLAMA

Planowo sezon w Pierwszej Stolicy Polski miał zacząć się 4 listopada, kiedy to Szczypiorniak Gniezno miał rywalizować w trzeciej kolejce Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn ze spadkowiczem z II ligi - UKS Liderem Swarzędz. Ten mecz zostanie jednak poprzedzony pierwszą rundą Pucharu Polski, która zostanie rozegrana już w najbliższą niedzielę, 29 października!

Rywalem na początku zmagań będzie nasz ligowy przeciwnik KS Polonia Środa Wielkopolska, z którą mieliśmy okazje trzykrotnie mierzyć się w zeszłym sezonie. Wilki po wygranej w pierwszej kolejce ligowej z e Stalą II Gorzów żądne są kolejnego zwycięstwa. Natomiast Polonia, która przegrała na własnym parkiecie 27-33 z UKS Liderem Swarzędz na pewno będzie chciała się szybko zrehabilitować. Stawka jest spora, bowiem zwycięzca tego pojedynku w kolejnej fazie będzie mierzył się w turnieju finałowym ze zwycięzcami pojedynków I-ligowców: MKS Astromal Leszno - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. i MKS Nielba Wągrowiec - WKS Grunwald Poznań. Co ważne albo Gniezno albo Środa Wlkp. będzie gospodarzem tej rywalizacji. Dla kibiców może to być nie lada gratka zobaczyć w akcji doświadczone zespoły, a dla zawodników na pewno szansa zaprezentowania się na tle silniejszych drużyn.

Na samym meczu pierwszej rundy niespodzianek nie zabraknie. Kibiców czekają m.in. konkursy z nagrodami. Zawodnicy Szczypiorniaka do tego meczu wyjdą w nowych strojach przygotowanych specjalnie na sezon 2017/2018.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 29 października, o godzinie 16.00 na halę przy ul. Paczkowskiego 4!
 
tekst: KS Szczypiorniak Gniezno
foto: KS Szczypiorniak Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno