Logo
Najnowsze artykuły

Pelikan Niechanowo i Olimpia Poznań dla Daniela

Artykuł dodany: Wtorek, 24 października 2017
Pelikan Niechanowo i Olimpia Poznań dla Daniela
REKLAMA

Pelikan Niechanowo - IKP Olimpia Poznań mecz A Klasy WZPN. Mecz szczególny, bo połączony ze zbiórką publiczną środków finansowych na leczenie i rehabilitację Daniela Miętkiewicza. Wśród wrzucających do puszki dla Daniela obserwator WZPN i kibice oraz organizatorzy zbiórki na czele z Prezesem Pelikana Robertem Prawniczakiem.

ALBUMY ARTYKUŁU:

IKP Olimpia Poznań wzięła czynny udział w akcji pomocy dla Daniela Miętkiewicza - byłego zawodnika Pelikana Niechanowo, który uległ poważnemu wypadkowi. Daniel Miętkiewicz w sierpniu uległ poważnemu wypadkowi. W trakcie prac nad usuwaniem skutków nawałnicy, został porażony prądem. Ma poparzenia III i IV stopnia, co wiąże się z wielkimi kosztami leczenia.

Zarząd Pelikana wyszedł z inicjatywą zebrania funduszy na leczenie zawodnika, dlatego zorganizował akcję pod hasłem "Gramy dla Daniela". O akcji dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych, nie zastanawialiśmy się długo i postanowiliśmy dobrowolnie zebrać fundusze wśród zawodników, działaczy i kibiców Olimpii Poznań - powiedział Maciej Sadłowski.

Udało nam się zebrać kilkaset złotych, które przekazaliśmy działaczom Pelikana. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób pomóc. Danielowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - powiedział dyrektor ds. komunikacji.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno