Logo

Sokoły w końcówce wygrywają z Orłami - nerwowy mecz w Gnieźnie

Artykuł dodany: Poniedziałek, 23 października 2017
Sokoły w końcówce wygrywają z Orłami - nerwowy mecz w Gnieźnie
REKLAMA

W sobotnie popołudnie w hali II LO gnieźnieńscy koszykarze podejmowali na swoim parkiecie gości z Międzychodu. Kibice w dobrych nastrojach przybyli na halę. Wszyscy optymistycznie podchodzili do meczu Sklep Polski MKK Gniezno wygrał 2 ostatnie wyjazdowe mecze i wszyscy mieli ochotę na kolejne zwycięstwo.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Dobry początek spotkania w wykonaniu gospodarzy napawał optymizmem. Bardzo dobra obrona, skuteczny atak przyniosły kilkupunktowe prowadzenie. Po tych mocnych ciosach, trener gości wziął czas, żeby wprowadzić kilka zmian. Doświadczony zespół z Międzychodu ochłonął i zaczął odgryzać się celnymi rzutami zza linii 3 pkt oraz skutecznymi akcjami podkoszowymi. Prowadzenie MKK topniało, ale wynik cały czas oscylował w granicach remisu. Taka sytuacja miała miejsce praktycznie do końca meczu. Obie drużyny grały skutecznie, jednak te kilka punktów przewagi miała drużyna z Międzychodu. Gnieźnianie napierali bardzo mocno i byli bardzo blisko powrotu na prowadzenie, jednak za każdym razem brakowało tej przysłowiowej "kropki nad i". Zawodnicy Sokoła wychodzili obronnie z trudnych sytuacji, zdobywając ważne punkty, które oddalały wizję zwycięstwa gnieźnianom. Końcówka meczu była bardzo nerwowa z wielu przyczyn. Decyzje sędziowskie wprowadziły zamieszanie w szeregi obu drużyn, jednak koniec końców, to goście umocnili swoje prowadzenie wykorzystując pewnie rzuty osobiste. Wynik spotkania nie odzwierciedla różnicy pomiędzy obiema drużynami, ale niestety fakt jest taki, że to zawodnicy Sokoła Międzychód wyjechali z Gniezna z ważnymi 2 punktami. Czas na rehabilitację już za tydzień w sobotę, kiedy to seniorzy Sklepu Polskiego MKK Gniezno udadzą się do Tarnowa Podgórnego zmierzyć się z tamtejszą Tarnovią. Trzymajmy kciuki !
 
Sklep Polski MKK Gniezno - MKS Sokół Międzychód 84:96.

Po meczu wyjazdowym kolejny mecz ligowy w Pierwszej Stolicy kibice zobaczą 4 listopada. Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska. Sobota, 4.11.2017, godz.16.00, ul. Łubieńskiego, hala II LO w Gnieźnie. Na to spotkanie już dziś serdecznie zapraszamy.
 
tekst: MKK Gniezno
foto: Foto Intro

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno