Logo
Najnowsze artykuły

Uczennica ZSP 1 w programie "Dzień Dobry TVN"! Emisja już w środę

Artykuł dodany: Wtorek, 17 października 2017
Uczennica ZSP 1 w programie
REKLAMA

Już jutro w "Dzień dobry TVN" między godziną 8.00 a 11.00 pojawi się fragment programu z uczennicą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie, Zuzanną Ratajczak. Jej osobowość zainteresowała jurorów akcji "Mistrz Smaku".

ALBUMY ARTYKUŁU:

W każdym domu mamy Mistrza Smaku. Na co dzień nie do końca docenionego, a dbającego o całą rodzinę. Osobę, która przygotowuje posiłki będące dla nas nie tylko daniami zaspokajającymi głód, ale i stanowiące ważną część naszego życia.

TVN i Prymat pragną docenić wszystkich tych, dzięki którym ludzie spotykają się przy wspólnym stole. Chcemy znaleźć twórców niezapomnianych smaków, łączących się z najpiękniejszymi wspomnieniami - z dzieciństwem, wyjątkowym spotkaniem, ważnym wydarzeniem.

We wspólnej akcji chcemy wydobyć z cienia prawdziwych Mistrzów Smaku. Wychodzimy z założenia, że nikt nie doceni ich tak, jak najbliżsi. Dlatego czekamy na zgłoszenia ludzi, którzy przez gotowanie wywarli na domowników pozytywny wpływ. Osoba, która zgłasza oraz zgłoszony Mistrz Smaku mają szansę wygrać razem 100 000 złotych. Przy czym zgłaszający dostanie 30 000 złotych, a laureat - Mistrz Smaku - 70 000 złotych.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: ZSP 1

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno