Logo

22-letnia Patrycja choruje na białaczkę. Potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie

Artykuł dodany: Czwartek, 12 października 2017
22-letnia Patrycja choruje na białaczkę. Potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie
REKLAMA

Patrycja Fiedor od 2015 roku choruje na białaczkę. 22-letnia dziewczyna potrzebuje pieniędzy na leczenie. Za naszym pośrednictwem prosi Was o pomoc.

Witam! Mam na imię Patrycja, na białaczkę choruje od kwietnia 2015 roku. Byłam szczęśliwą, zwariowaną, dziewczyną aż do usłyszenia diagnozy- Ostra białaczka szpikowa. Przeszłam przez piekło, silne chemię dały o sobie znać. Każdy schemat chemii kończył się groźnymi powikłaniami, ale po trzeciej było najgorzej. W stanie krytycznym trafiłam na oddział intensywnej terapii z powodu wielonarzedowej niewydolności organów. Lekarze nie dawali szans na przeżycie. Walczyłam z całych sił, walczyłam o swoje życie. Udało się! No i przeszczep od mojego kochanego brata , odizolowana od świata na parę miesięcy z powodu niskiej odporności. Gdy już zaczęłam żyć i cieszyć się życiem. Znowu, znowu usłyszałam diagnozę BIAŁACZKA!

Tym razem pojawiły się nacieki na kości piszczelowej lewej nogi, szpiku oraz mięsak w kregosłupie. Usłyszałam, że leczenia w Polsce dla mnie już nie ma, że wykorzystałam wszystkie możliwe chemię. Białaczka jest bardzo oporna. Jestem w trakcie radioterapii, która ma na celu uśmierzenie bólu kręgosłupa. Mięsak dotyka rdzenia kręgowego i idzie do głowy. Na własną rękę postanowiłam szukać ratunku. Przecież mam dopiero 22 lata i przed sobą całe życie. Jak każda kobieta pragnę dziecka, rodziny, a choroba chce mi wszystko zabrać. 16 października jadę na konsultacje do Niemiec, ale niestety sama wizyta kosztuje 700 EURO. Po wygranej walce znowu przyszło mi się zmierzyć ze śmiertelną chorobą . Leczenie jakiemu muszę się poddać, aby przeżyć jest bardzo kosztowne. Dlatego bardzo proszę o pomoc!
 
Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/a5br24
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Mirosława
16.10.2017 13:39

Mogę podarować 20 nowych, kolorowych książek dla dzieci "SUPERZWIERZAKI I DZIECIAKI " ale ktoś musiałby je sprzedać, może chciałby się ktoś tym zająć? Trzeba ratować dziewczynę, bardzo jej współczuję, niech poczuje, że jej życie jest dla nas ważne, bo to chyba najważniejsze, że obchodzi nas jej los. Proszę wpisać w komentarzach propozycję, będę czekała.

Odpowiedz
Dorota
14.10.2017 14:10

Droga Patrycjo walcz,dasz radę! Gnieźnianie pomóżmy tej młodej dziewczynie każda wpłata nawet symboliczna,a dla niej bardzo ważna.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno