Logo

Zagrali dla Daniela

Artykuł dodany: Środa, 11 października 2017
Zagrali dla Daniela
REKLAMA

W niedzielę, 8 października, pod patronatem Wójta Gminy Eugeniusza Zamiara w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie odbyła się gala Koncertu Charytatywnego dla Daniela Miętkiewicza, mieszkańca gminy Niechanowo.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Daniel w trakcie usuwania skutków sierpniowej nawałnicy został porażony prądem odnosząc obrażenia IV stopnia obu rąk i III stopnia prawej nogi. Koncert w GOK był niezwykłym wydarzeniem, podczas którego można było miło spędzić wieczór, słuchając dobrej muzyki, a także wspomóc akcję.

Na niechanowskiej scenie zaprezentowali się wielkopolscy artyści, a mianowicie zespół Springer Acoustic Trio wraz z uczestniczką programu The Voice of Poland Weroniką Szymańską, która oczarowała publiczność pięknym głosem, a także mieliśmy przyjemność wysłuchać energetyzującego koncertu zespołu Na walizkach, a profesjonalnym nagłośnieniem wydarzenia zajęła się firma Luxtone Krystian Bandura oraz realizator dźwięku Sebastian Kunkel.

Aukcją przedmiotów przekazanych na licytację znakomicie pokierował Tadeusz Tomaszewski - Honorowy Prezes Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan, a cały dochód z przeprowadzonej licytacji oraz kawiarenki przepysznych ciast przekazano w kwocie 6.417 zł na rehabilitację i leczenie Daniela w ramach zbiórki publicznej.

Organizator imprezy serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy podarowali przedmioty na Aukcję Charytatywną:
Tadeuszowi Tomaszewskiemu za białą kurtkę przeciwdeszczową i spodnie męskie z wyposażenia olimpijskiego, dziennikarzowi i redaktorowi naczelnego portalu informacjelokalne Karolowi Soberskiemu, autorowi książki Tajemniczy Pałac Zakrzewo, Prezesowi Banku Spółdzielczego Barbarze Borowskiej za ufundowanie latarki, zestawu narzędzi, zestawu akcesoriów do grilla, portfela męskiego ze skóry, Stowarzyszeniu Światowid za przekazanie kosza przetworów, Radnej Gminy Niechanowo Marii Kierzek za przekazanie torebki damskiej oraz 2 bonów podarunkowych do salonu fryzjerskiego, Zielarnii Wrzos w Gnieźnie Irenie Woźniak i Beacie Pieterek za przekazanie 2 zestawów zielarnianych, Dorocie Woźniak za ofiarowanie 2 Ilustracji, za przekazanie w antyramie zdjęcia znanego w Europie artysty - fotografa ogrodów Sergeya Karepanova, Farmie Florystycznej Paulinie Dereń za bukiet kwiatów, Danucie Tomczak, pracownikowi Urzędu Gminy Niechanowo za przekazanie okazjonalnego kosza ze słodyczami, za ufundowanie zestawów książek Mirosławie Witek z Kłecka oraz Weronice Malengowskiej z Gniezna, Firmie Lawendowe Zdroje Paulinie i Bartoszowi Michalskim z Pakszyna za zestawy lawendowe, Anecie Śmigielskiej za przekazanie maskotki i 2 Albumów, Cukierni Jaś - min Agnieszce Przybylskiej za 3 torty, Cukierni Piekarni Kajmak Tomaszowi Kasprowiczowi za ufundowanie 180 pączków, Sabinie Krzyżaniak za szydełkowe puzderko, rodzinie i przyjaciołom Daniela za figurki z porcelany i z drewna, za wejściówki na basen i do wrzesińskiego kina Trójka, za sportową koszulkę, za miesięczny karnet w Klubie Dynamic Strong, za bony podarunkowe do dziecięcego sklepu Bobas w Gnieźnie, za vouchery na pobyt w hotelu i wiele innych gadżetów.

Gminny Ośrodek Kultury dziękuje tym, którzy wsparli nasze działania i przyczynili się do organizacji Koncertu, dziękujemy wszystkim Darczyńcom, a także Gościom za przybycie, dziękujemy za ten wyjątkowo miły i spędzony we wspaniałej atmosferze wieczór.
 
Wspomóc Daniela Miętkiewicza można kierując wpłaty - darowizny na numer konta:
BGŻ S.A. O/Gniezno 29 2030 0045 1110 0000 0229 9550
Z dopiskiem "Pomoc dla Daniela"

Kolejna impreza, na której będziemy gromadzić środki dla Daniela to Turniej Szóstek Piłkarskich "Gramy dla Daniela", który odbędzie się 15 października o godz. 10.00 na boisku Orlik w Cielimowie.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Uczestniczka
12.10.2017 10:40

Jestem pod wrażeniem koncertu charytatywnego w Niechanowie; niezła muza,
licytacja też interesująca, było z czego wybierać Ja wybrałam książki dla dzieci:
"Superzwierzaki i dzieciaki' Mirosławy Witek i "O chłopcu, który uratował świat"
Weroniki Malengowskiej, obie książki są godne polecenia, ja jestem bardzo zadowolona z ich nabycia, są naprawdę świetne.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno