Logo
Najnowsze artykuły

Koncert Charytatywny "Dla Bartka". Na scenie Karolina Artymowicz i Gabriel Fleszar!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 9 października 2017
Koncert Charytatywny
REKLAMA

Pomóżmy Bartkowi wygrać z chorobą - niech zadziała moc pomagania! Zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny, połączony z licytacją atrakcyjnych przedmiotów.

W niedzielę, 22 października, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Łubieńskiego 11, o godzinie 16.00 odbędzie się Koncert Charytatywny "Dla Bartka". Na scenie zaprezentują się: Gabriel Fleszar, Karolina Artymowicz, Weronika Szymańska i Manufaktura Dixie Band Oraz Huskarl i zespół taneczny No Name z gnieźnieńskiego MOK-u. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na pomoc w sfinansowaniu leczenia trzynastoletniego Bartka Labrenza.

Młody gnieźnianin od urodzenia choruje na porażenie mózgowe oraz małogłowie. Chłopiec pilnie potrzebuje operacji stóp. Leczenie odbywa się w niemieckiej klinice i wiąże się ze sporymi wydatkami. Pierwsza operacja odbędzie się 8 października, a termin kolejnej wyznaczono w styczniu przyszłego roku. Koszt wszystkich zabiegów to ponad 100 tysięcy złotych. Na tę chwilę udało się uzbierać 35 tysięcy, a potrzeba jeszcze prawie 80 tysięcy złotych. Rodzice Bartka liczą na Wasze wsparcie. Wstęp na koncert to dowolna kwota wrzucona do puszki. Komitet "Pomoc dla Bartka", składający się z kilku wolontariuszy, będzie kwestował podczas całej imprezy, a dodatkowo, w przerwach między występami, odbędą się licytacje atrakcyjnych przedmiotów, ofiarowanych przez Darczyńców.

Zwracamy się także do Firm, Przedsiębiorców, Instytucji i Osób Prywatnych, którzy swoim dobrym sercem chcą wspomóc naszą akcję, o kontakt pod numerem telefonu 661 918 595. Jest jeszcze szansa, aby się przyłączyć i zrobić wspólnie coś dobrego.

Partnerzy:
Miejski Ośrodek Kultury, Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Gniezno, GTM Start Gniezno, Power Duck, Team Swarzędz BMW.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)



REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno