Logo

Nowy Nissan Micra w specjalnej ofercie cenowej w salonie Nissan Szpot

Artykuł dodany: Sobota, 7 października 2017
Nowy Nissan Micra w specjalnej ofercie cenowej w salonie Nissan Szpot
REKLAMA

Odważna stylistyka, nowoczesne wnętrze wykończone wysokiej jakości materiałami, dynamiczne osiągi oraz liczne technologie w jeszcze korzystniejszej cenie. Tak w skrócie można podsumować specjalną ofertę na nowego Nissana Micra. Ceny podstawowej wersji VISIA wyposażonej m.in. w 6 poduszek powietrznych, ESP oraz system wspomagania ruszania pod górę rozpoczynają się już od 43 990 złotych.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Oferta specjalna dotyczy wszystkich wersji wyposażenia, a co więcej nie jest ograniczona czasowo. W zależności od wybranej konfiguracji ceny katalogowe zostały obniżone od 2 000 złotych (VISIA/VISIA PLUS) do nawet 4 500 złotych (N-CONNECTA).

W rezultacie osoby poszukujące nietuzinkowego pojazdu z segmentu B będą miały do wyboru szeroki wachlarz możliwości w zakresie wyposażenia wnętrza oraz wykorzystanych rozwiązań technologicznych. Przykładowo, dostępna od 53 490 złotych wersja N-CONNECTA napędzana jest przez dynamiczny silnik IG-T o mocy 90 KM, a jej standardowe wyposażenie obejmuje m.in. wbudowany system nawigacji NissanConnect z 7" ekranem dotykowym, klimatyzację, 16" felgi ze stopów metali lekkich, przednie lampy przeciwmgłowe oraz przyciemniane tylne szyby.

Zaoszczędzone pieniądze można wykorzystać np. na wzbogacenie swojego pojazdu o pakiet personalizacji wnętrza w kolorze pomarańczowym Energy lub niebieskim Power czy na przykład o pakiet technologii zwiększających bezpieczeństwo, jak system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych, system inteligentnej interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu, adaptacyjne światła drogowe czy system kamer 360 stopni, który w czasie jazdy ostrzega o obiektach znajdujących się w martwym polu, a podczas parkowania informuje o poruszających się obiektach w najbliższym otoczeniu samochodu.

Ciekawym dodatkiem umilającym podróż może być także zaprojektowany specjalnie do modelu Micra wysokiej klasy system audio firmy BOSE z dodatkowym głośnikiem w zagłówku fotela kierowcy.
 
Korzystna cena w atrakcyjnym finansowaniu
Poza ceną wyjściową klienci bardzo często zwracają również uwagę na sumę, za jaką będą mogli odsprzedać samochód. W przypadku Nissana Micra wartość rezydualna obliczana za okres 36 miesięcy przy 30 000 przejechanych kilometrów rocznie jest bardzo korzystna. Przykładowo dla wersji ACENTA 0.9 IG-T 90 KM wynosi 62,80%, przy średniej dla konkurencji na poziomie 57,42%. W rezultacie Micra jest bez wątpienia niezwykle atrakcyjną propozycją dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców planujących zakup pojazdu w segmencie B - powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.

Oferta specjalna wspierana jest przez atrakcyjne pakiety finansowania realizowane m.in. w ramach programu SELECT. Klienci indywidualni mogą nabyć samochód poprzez KREDYT SELECT, w którym rata zaczyna się już od 396 złotych brutto miesięcznie. Natomiast przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty LEASINGU SELECT, w którym miesięczna opłata rozpoczyna się od 233 złotych netto.

Szczegóły oferty w salonie Nissan Szpot

Zapraszamy do salonu i serwisu!
Nissan Szpot
Ul. Wrzesińska 174
62-020 Swarzędz

Tel: 61 652 44 44
www.nissan.szpot.pl

Salon czynny:
Poniedziałek - piątek od 9:00 do 18:00
Sobota od 9:00 do 15:00
 
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno