Logo

Tragedia w firmie Paroc! Nie żyje 25-letni mężczyzna

Artykuł dodany: Piątek, 6 października 2017
Tragedia w firmie Paroc! Nie żyje 25-letni mężczyzna
REKLAMA

Dzisiaj, w godzinach porannych, w firmie Paroc w Trzemesznie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 25-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych. 25-letni pracownik z firmy zewnętrznej, wykonującej usługi na zlecenie Paroca, spadł z wysokości. Publikujemy stanowisko przekazane portalowi Trzemeszno24.info przez Szefową ds. Zarządzania Marką i Komunikacją Grupy Paroc, Iwonę Zwierzchlewską:

W dniu 6 października 2017 r., w godzinach porannych, na jednej z hal produkcyjnych w zakładzie Paroc, jeden z pracowników firmy podwykonawczej spadł z dachu. Zespół ratowniczy składający się z pracowników Paroc udzielił poszkodowanemu natychmiastowej pierwszej pomocy.

Na miejsce wypadku niezwłocznie wezwano pogotowie ratunkowe i poszkodowany został w ciężkim stanie przewieziony do szpitala. Na miejsce wypadku przybyły również niezbędne wewnętrzne i zewnętrzne służby, w tym policja. Postępowanie wyjaśniające przyczyny wypadku jest w toku.

Jesteśmy wstrząśnięci i zasmuceni faktem, że do takiego tragicznego zdarzenia doszło na terenie naszej firmy i dołożymy we współpracy ze stosownymi służbami wszelkich starań by wyjaśnić okoliczności tego wypadku.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Krxysztof
10.10.2017 11:02

Nikt nie zmuszał ciebie do otwierania firmy. Sam chciałeś być prywaciarzem, to dbaj teraz o ludzi ! Nie ma zmiłuj się. Mogłeś dostać portierem !

Odpowiedz
Xgnz
10.10.2017 07:04

Otwórz cwaniaku sam firmę to zobaczysz jak zazdrościsz pieniędzy zchapanym prywaciarzom. Brak Tobie cywilnej odwagi ii brak jaj, zobaczysz jak to jest prowadzić firmę zatrudnić ludzi dać im utrzymanie nawet niekiedy "upilnować " aby nie robili głupstw bo na Tobie ciąży odpowiedzialność itd itd

Odpowiedz
Dlx gno
09.10.2017 07:31

Wielka strata.szkoda chlopaka.ale z dachu ciezko spasc jesli ma sie szelki wiec bhp na zakladzie raczej brak.gdzie pracodawca tego chlopaka.do kicia z nim.schapani prywaciarze

Odpowiedz
Radek
06.10.2017 18:07

To jest właśnie Paroc(wolna amerykanka) to bylo to przewidzenia, prędzej czy później dojdzie do kolejnej tragedii

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno