Logo

Strażacy z Łubowa złapali pijanego kierowcę!

Artykuł dodany: Piątek, 6 października 2017
Strażacy z Łubowa złapali pijanego kierowcę!
REKLAMA

Zastęp OSP Łubowo, który wracał do bazy po usuwaniu skutków orkanu "Ksawery" natknął się na drodze serwisowej przy trasie S5 w Pierzyskach na samochód, który zawisł na skarpie pobocza. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu.

Kiedy strażacy z Łubowa zauważyli auto wiszące na skarpie pobocza, natychmiast ruszyli, aby pomóc poszkodowanym. Początkowo chcieli po prostu wyciągnąć auto na jezdnię przy użyciu wyciągarki. Ich niepokój wzbudziła jednak wyczuwalna woń alkoholu od kierowcy. Ratownicy poprosili mężczyznę o oddanie kluczyków od pojazdu, a następnie zgłosili sprawę dyżurnemu. Przybyły na miejsce patrol Policji potwierdził, że kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu. Ponadto mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejsze prowadzenie auta "na podwójnym gazie".
 
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Barnaba
10.10.2017 09:33

Czemu w sklepach z alkoholem, sprzedawczynie sprzedają alkohol już pijanym ? Wszędzie to widać. Na Czystej w tym spożywczym, sprzedają tym co już nawet ledwo stoją ! Na Targowisku, w Jagodzie, w Zabce. Wszędzie. Czy to chodzi o dochody? Są jakieś przepisy karne ? To sklepy prywatne ?

Odpowiedz
Strazakopolicjant
08.10.2017 06:28

Wszędzie są strażacy. Dlatego te fotki rządzących przed wypucowanymi samochodami strażackimi !!! Gdzie policja tego samego ministra ? Ze strażaków zrobił chłopców do wszystkiego i tło do swoich zasług . Ale się Wami bawi !Policja do rewizji i do odznaczeń . Taka kolejność. Wy do ciężkich robót.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Strażak - 09.10.2017 13:47

Podpisałeś się jako "STRAZAKOPOLICJANT" a powinieneś podpisać się POLICJANT ! Rusz tyłek do pracy w uczciwy sposób a nie tylko narzekasz biadolisz i od czasu do czasu może przez przypadek coś zrobisz. Przemawia przez ciebie tylko zazdrość bo może to twój tato kierował to auto i synuś tym razem nic nie załatwił? A i wytrzyj nosek bo masz brązowy od włażenia w d....! Przepraszam wszystkich policjantów uczciwie pracujących za powyższy wpis.

Hehh123
07.10.2017 13:36

Chłopacy zachowali się jak należy, a szargana jest opinia o nich. Złośliwość? Zawiść? Rodzina? Znajomi zatrzymanego? Bezwzględny kryminał dla zatrzymanego a strażakom dziękować za odpowiednią reakcję.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno