Logo

Parking przy cmentarzu św. Piotra już działa

Artykuł dodany: Piątek, 6 października 2017
Parking przy cmentarzu św. Piotra już działa
REKLAMA

Skończył się problem z parkowaniem samochodów przy cmentarzu św. Piotra. Miasto Gniezno właśnie oddało do użytku swoją kolejną inwestycję - parking przy z 57 miejscami parkingowymi.

ALBUMY ARTYKUŁU:

To nie jedyna inwestycja parkingowa na obrzeżach centrum Gniezna. W 2017 r. Miasto Gniezno wybudowało parking przy ul. Łaskiego z 36 miejscami parkingowymi, a także powiększyło, o kolejne 49 miejsc, parking wybudowany w 2016 r. przy ul. Świętokrzyskiej. Niebawem rozpocznie się budowa parkingu przy ul. Żwirki i Wigury, na którym to będzie mogło zaparkować 39 aut. To powoli rozwiązuje problem z parkowaniem samochodów, nie tylko przy cmentarzach, ale w ogóle w centrum miasta. W ostatnich 3 latach Miasto Gniezno wybudowało 5 parkingów, szósty za chwilę będzie realizowany. Oprócz tego z naszej inicjatywy otwarty został parking na ul. Sobieskiego ze 150 miejscami. To w sumie daje około pół tysiąca miejsc parkingowych w mojej kadencji - mówi prezydent Gniezna Tomasz Budasz.

Parking przy cmentarzu św. Piotra od 2018 r. będzie płatny: parkowanie przez pierwsze pół godziny będzie bezpłatne, za dłuższy postój będą obowiązywać symboliczne opłaty. Budowa parkingu kosztowała 430 tys. zł.
 

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

DBAJACY O WIZERUNEK
07.10.2017 08:19

A na wiosnę Panie Prezydencie przydałoby się jeszcze by ZAKŁAD zieleni MIEJSKIEJ na skarpie przy schodach do cmentarza ułożył z kwiatów piękny herb GNIEZNA

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 07.10.2017 14:37

A gdzie ułożą z czerwonych kwiatów swój herb z sierpem i młotem ???
Powinien zostać ułożony przed Urzędem Miejskim a wielki krętacz społeczny Wojciech K.powinien go codziennie podlewać,bo do żadnej innej pracy nie nadaje się ale niestety-on żre nasze pieniądze udając urzędnika w tym UM !!!
Zawsze przed wyborami rozpoczynają swoją propagandę jak to oni troszczą się o nasze miasto po to aby przykryć 26 lat nieudacznictwa,dziadostwa i defraudacji pieniędzy. 10-ki kamienic komunalnych czeka na kapitalny remont ale oni pacykują tylko fronty kamienic w samym centrum miasta a w około syf. Od czasów Trepińskiego przez chyba 11 lat oddawali wszystkie czynsze lokatorów Urbisowi,który miał także remontować kamienice a nie tylko zarządzać nimi. Dawało to kwotę w granicach 1,3 mln zł rocznie więc zdefraudowali grubo ponad 10 mln złotych - miasto huczało na ten temat ale prokuratura nic nie słyszała !!!
Ciekawe czy teraz przed wyborami znajdzie się jakiś odważny-niezależny radny czy może z II frakcji PiS posła Ostrowskiego i zawiadomi Prokuratora Generalnego,bo przecież taka skala defraudacji chyba nie przedawniła się a raport RIO leży sobie i czeka na "Dobrą Zmianę",podobnie jak raport NIK dotyczący rewitalizacji budynków po wojsku przy ul.Wrzesińskiej !!!

św.duch
06.10.2017 12:04

Co za kpina,cmentarz św.Piotra, czwartek godz. 17-sta 5 października parking zamknięty !

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno