Logo

Zwycięstwa w drugiej lidze i porażka stellistek w pierwszej lidze

Artykuł dodany: Poniedziałek, 2 października 2017
Zwycięstwa w drugiej lidze i porażka stellistek w pierwszej lidze
REKLAMA

Kolejny mecz rozegrały Stellistki w pierwszej lidze tenisa stołowego. W hali GOSiR przy ul. Jolenty nasza drużyna uległa liderowi tabeli, zespołowi MRKS Gdańsk 4:6.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze. Swoje pierwsze gry wygrały: Agata Klabińska pokonując niespodziewanie Martę Krajewska 3:1 i Paulina Nowacka z Agnieszką Kaczmarek 3:1. Przegrały natomiast Magda Wysocka i Zuzanna Lewandowska. Potem świetna gra deblowa naszej pary: Nowacka-Wysocka z Kaczmarek-Krajewska i po grach deblowych był remis 3:3. Tym razem nieco zawiodła najskuteczniejsza dotychczas Magda Wysocka ulegając Aleksandrze Michalak 1:3. Komplet punktów zdobyła skutecznie grająca Paulina Nowacka. Dzielnie walczyła najmłodsza zawodniczka w lidze trzynastoletnia Zuzanna Lewandowska, chociaż w tym sezonie ciężko jeszcze będzie wywalczyć punkt. Mimo porażki trzeba pochwalić nasz zespół za ambitna walkę. Zdecydowanym faworytem tego meczu była drużyna z Gdańska. A nasz zespół grając w tym sezonie bez Moniki Jacek, która z przyczyn osobistych jest wykluczona będzie miał ciężko się utrzymać w pierwszej lidze. Wcześniej, w czwartek nasza drużyna przegrała zaległy mecz w Nadarzynie 2:8. Kolejny mecz 15 października w Chełmnie z wiceliderem tabeli.
 
Świetnie rozpoczęli swoje rozgrywki w drugiej lidze tenisiści Stelli Niechan. Pierwszy mecz wygrali z doświadczonym zespołem Polonii Śmigiel 6:4. Było te jednak pewne zwycięstwo. Bardzo skutecznie zagrali: Jakub Różak i Dawid Balcerzak zdobywając komplety punktów. Jeden punkt zdobył Filip Kujawa oraz debel: Filip Kujawa- Dariusz Sałamaszek. Nasz zespół jest zdecydowanie najmłodszą drużyną tych rozgrywek. Drugi mecz zakończył się walkowerem z powodu awarii samochodu zespołu Burzy Drzeczkowo. Choć prawdopodobnie nasz zespół i tak wygrał by pewnie ten mecz. Tak więc pierwsze zwycięstwa u siebie napawają optymizmem. Po pierwszej rundzie nasza drużyna jest współliderem z Tajfunem Ostrów i Ochman Raszków. Kolejne mecze 14 października w Dąbczu i Lesznie.
tekst: KS Stella Niechan Gniezno
foto: KS Stella Niechan Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno