Logo
Najnowsze artykuły

Piesza potrącona na przejściu

Artykuł dodany: Poniedziałek, 2 października 2017
Piesza potrącona na przejściu
REKLAMA

W czwartek, 28 września, około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ulicy Lecha z ulicą Kościuszki w Gnieźnie kierujący samochodem osobowym na przejściu dla pieszych kobietę. Policja ustala okoliczności wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Citroen, 64-letni mieszkaniec gminy Gniezno, jadąc od strony ulicy Chrobrego w kierunku ulicy Dalkoskiej potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 62-letnią mieszkankę Gniezna. Piesza z obrażeniami ciała, karetką Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierujący Citroenem był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Znajomy
13.11.2017 14:06

DO KIEROWCY KTÓRY POTRĄCIŁ PIESZĄ!!!!!Mam nadzieje że przeczytasz ten komentarz i ruszy Ciebie trochę sumienie. Kobieta zmarła w szpitalu 11 listopada była w bardzo poważnym stanie ze sparaliżowaną połową ciała a TY nawet nie przyjechałeś do szpitala do rodziny spytać jak się Kobieta czuje jaki jest jej stan zdrowia!!!! Potrąciłeś Kobietę na pasach!! Powinieneś stracić prawo jazdy do końca życia to byłby chyba najniższy wymiar kary! Ja Ciebie nie będę oskarżać wyzywać pisać jaki jesteś bo mam trochę kultury Już jej nic i nikt Życia nie Wróci w sobie a Ty poprostu żyj z tą świadomością że odebrałeś Kobiecie życie że Zabrałeś komuś Matkę Babcie Siostrę....
Czasami trzeba okazać trochę skruchy i powiedzieć słowo które w tych czasach ludziom nie może przejść przez gardło... Przepraszam...

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno