Logo

Jeźdźcy zakończyli sezon!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 2 października 2017
Jeźdźcy zakończyli sezon!
REKLAMA

Po raz 17 Daria i Krzysztof Bieleccy, właściciele Ośrodka Jeździeckiego Jantar-Eskado zorganizowali Bieg Świętego Huberta, który zakończył sezon w naszym mieście. Z powodu sierpniowej nawałnicy konieczne było omijanie duktów leśnych, co w znacznym stopniu utrudniło wytyczenie trasy.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Ponad 20 koni i kilka zaprzęgów wyruszyło w sobotę na trasę Biegu Świętego Huberta. To jedna z najbardziej kameralnych "pogoni za lisem" w ostatnich latach. Wszystko z powodu sierpniowej nawałnicy, a właściwie jej skutków. Zakaz wstępu do lasu spowodował, że organizatorzy musieli wytyczyć nową trasę. Wiele osób zapewne spodziewało się, że przejazd między polami nie będzie należał do ciekawych. Tymczasem okazało się zupełnie inaczej. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania.

W tym roku, w rolę uciekającego w "lisią kitą" wcielił się Krzysztof Zygaj. Po zaciętej pogoni dogonił go Oskar Połatyński.

Cała impreza odbyła się bez poważniejszych upadków i incydentów, przy bardzo sprzyjającej pogodzie, która umożliwiła nawet przejazd przez staw na terenie dawnej żwirowni. Wieczorem tradycyjnie wszyscy spotkali się na zabawie tanecznej.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Hanna Krych, Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Hodowca
05.10.2017 18:45

Gdzie będą hubertusy na terenie Gniezna i w jakich dniach? Wie ktoś moze ;)

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno