Logo

Słoneczne Ogrody na zielonych obrzeżach Gniezna

Artykuł dodany: Środa, 27 września 2017
Słoneczne Ogrody na zielonych obrzeżach Gniezna
REKLAMA

Na zielonych obrzeżach Gniezna powstaje osiedle Słoneczne Ogrody z bardzo atrakcyjną ofertą domów na sprzedaż. Prezentujemy Państwu wywiad z deweloperem, który odpowie na zadane pytania związane z tą inwestycją.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Na początku wyjaśnijmy naszym Czytelnikom, kto stoi za inwestycją osiedla Słoneczne Ogrody?
Realizatorem powstającego osiedla jest spółka Silver Trade założona przez dwie osoby - Artura Aksiutina oraz Władysława Zabłockiego. Obydwaj możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem biznesowym, w tworzeniu od nowa, jak i  prowadzeniu rozwiniętych biznesów. Naszą szeroką wiedzę i umiejętności  postanowiliśmy wykorzystać przygotowując ofertę dla przyszłych mieszkańców osiedla Słoneczne Ogrody.

Proszę opowiedzieć o ofercie osiedla.
Aktualnie realizujemy inwestycje osiedla Słoneczne Ogrody przy ulicy Bocznej w Gnieźnie, a więc 5 domów szeregowych z własnym garażem i ogródkiem. Staraliśmy się połączyć przystępność cenową mieszkań w bloku z udogodnieniami mieszkania w domu jednorodzinnym. W naszej ofercie posiadamy budynki o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 wraz z garażem. W każdym projekcie  znajduje się 5 niezależnych pokoi. Zwolenników przestronnych przestrzeni ucieszy zaprojektowana otwarta strefa dzienna. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców przewidzieliśmy łazienkę na dwóch kondygnacjach, każda z ogrzewaniem podłogowym. Cechą szczególną tych domów są duże okna, zapewniające doskonałe naświetlenie pomieszczeń oraz nowoczesny wygląd. Co więcej, na terenie osiedla zaplanowaliśmy plac zabaw dla dzieci.

Na jakim etapie jest obecnie inwestycja?

Właśnie zakończyliśmy jeden z najważniejszych etapów budowy, czyli wylewanie fundamentów oraz posadzek na gruncie. Następnie zaczniemy wznosić ściany zewnętrzne.

A jaki jest standard oddawanych domów?
Wszystkie domy oddamy klientom w podwyższonym stanie deweloperskim. W jego skład wchodzą m.in. drzwi wejściowe antywłamaniowe, ocieplone, stalowe w okleinie oraz okna PCV o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych i akustycznych. Do wznoszenia ścian konstrukcyjnych wykorzystujemy wysokiej jakości suporexu, natomiast dach w konstrukcji drewnianej zostanie pokryty blachą płaską, aby zachować nowoczesny wygląd budynków.  Oczywiście zadbamy również o odpowiednią izolację ścian i dachu grubą warstwą styropianu i wełny mineralnej.
W standardzie także zapewniamy kompletne instalacje: elektryczną z gniazdkami i włącznikami, wodno-kanalizacyjną, gazową oraz grzewczą z aluminiowymi grzejnikami, ogrzewanie podłogowe obsługiwaną przez piec kondensacyjny niemieckiej firmy Viessmann.
Na zewnątrz oferujemy ogrodzenie całego terenu osiedla z bramą wjazdową na pilota dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców. Przed budynkami zaplanowaliśmy płytę ażurową a na tarasie położymy deskę tarasowa, na elewacji zostanie zamontowane oświetlenie. 

Kiedy pierwsze rodziny będą mogły wprowadzić się do nowych domów?
Planujemy, że przyszli mieszkańcy osiedla Słoneczne Ogrody będą mogli już w nim spędzić pierwsze letnie wieczory, czyli przewidujemy ukończenie inwestycji na III kwartał 2018 roku.

W jaki sposób zapewniają Państwo komfort przyszłym mieszkańcom?
Nie bez powodu osiedle Słoneczne Ogrody jest określane jako nowoczesne oraz komfortowe. Dzięki temu nasza oferta jest unikalna w Gnieźnie oraz pobliskich okolicach. Bezwątpienia ciekawy oraz nowoczesny projekt domów to duża zaleta całej inwestycji. Aspekty wizualne są dla nas bardzo ważne. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców zaplanowaliśmy garaż w bryle domu oraz własny ogródek. Dodatkowo na terenie osiedla przewidzieliśmy również plac zabaw dla najmłodszych. Co więcej, osiedle jest podłączone do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Budynki będą ogrzewane za pomocą bardzo wydajnych piecy kondensacyjnych, co gwarantuje oszczędność pieniędzy.

Na koniec proszę powiedzieć, czy Państwa klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego?

Oczywiście, że tak. Mamy do dyspozycji doradcę kredytowego z długoletnim doświadczeniem, który pomoże otrzymać kredyt na wymarzony dom. Skorzystanie z takiej pomocy niewątpliwie przyśpiesza uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów w sprzedaży.
My również dziękujemy. Cieszymy sie, że możemy przyczynić się do rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Gnieźnie.
tekst: Artykuł sponsorowany

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (6)REKLAMA


REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno