Logo
Najnowsze artykuły

Integracja na sportowo gnieźnieńskich społeczników

Artykuł dodany: Wtorek, 26 września 2017
Integracja na sportowo gnieźnieńskich społeczników
REKLAMA

23 września na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Grodu Lecha" w Gnieźnie odbyło się spotkanie integracyjno-sportowe członków SLD i organizacji pozarządowych w ramach VI Pojedynku Sportowo-Rekreacyjnego Gnieźnieńskiej Lewicy. Mimo opadów deszczu w imprezie wzięło udział ponad 150 uczestników reprezentujących 10 drużyn z Gniezna, Witkowa i Swarzędza.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Organizatorami pikniku była Rada Powiatowa SLD w Gnieźnie wspólnie ze Stowarzyszeniem Młodych Wielkopolan i Rodzinnym Ogrodem Działkowym im. "Grodu Lecha" w Gnieźnie. Oprócz członków SLD w rywalizacji sportowej na wesoło udział wzięli członkowie takich organizacji społecznych jak: Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu, Polski Związek Niewidomych, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gnieźnie i Witkowie, Stowarzyszenie Dzieci Wojny, Rodzinny Ogród Działkowy im. Grodu Lecha i Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan. Każdy z uczestników imprezy brał udział w przeprowadzonych konkurencjach walcząc o cenne punkty w klasyfikacji zespołowej. Sportowej zabawie towarzyszyły rozmowy uczestników imprezy z organizatorami i zaproszonymi gośćmi.

Wspólnie z członkami kół SLD i organizacji pozarządowych w imprezie udział wzięli Prezydent Miasta Gniezna Pan Tomasz Budasz, Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej SLD Tadeusz Tomaszewski (szef struktur powiatowych partii), radni powiatu gnieźnieńskiego: Jacek Kowalski i Telesfor Gościniak, Prezes Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych - Tadeusz Purol, Prezes Polskiego Związku Niewidomych - Małgorzata Szymczak, Przewodnicząca Stowarzyszenia Dzieci Wojny - Danuta Kolenda, Prezes PZERiI w Witkowie - Stanisław Skweres i gnieźnieńskiego PZERiI Gniezno - Helena Wadzyńska, Prezes ROD Grodu Lecha Wojciech Gola oraz Prezes Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan w Gnieźnie Stanisław Dolaciński wraz z wiceprezesem Anną Stanowską. Chociaż warunki pogodowe nie były sprzyjające, spotkaniu towarzyszyła miła i sympatyczna atmosfera przy kiełbasce z grilla i muzycznych rytmach.
tekst: SMW
foto: SMW

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno