Logo

Sportowa rywalizacja podczas festynu

Artykuł dodany: Środa, 20 września 2017
Sportowa rywalizacja podczas festynu
REKLAMA

Rada Osiedla Stare Miasto wspólnie ze Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan i Urzędem Miejskim w Gnieźnie zorganizowała w dniu 17 września 2017 roku na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. 3 Maja w Gnieźnie Festyn Sportowo-Profilaktyczny, a w nim V Pojedynek Sportowo-Rekreacyjny Rad Osiedlowych Miasta Gniezna o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Gniezna.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W ramach festynu dzieci korzystały z dmuchanej zjeżdżalni, spotkania z Policją, uczestniczyły w konkurencjach rekreacyjnych w których walczyły o pamiątkowe medale. Dorośli zaś zmagali się w indywidualnym turnieju strzeleckim o medale i okolicznościowe puchary. W ramach pojedynku rad osiedlowych zawodnicy zmierzyli się w takich konkurencjach jak: rzut ringo, rzucanie kośćmi, rzuty woreczkami do okręgów, strzelanie z wiatrówki, rzut beretem, rzut woreczkami do kosza. Zwycięzcy w/w konkurencji otrzymali pamiątkowe medale. Imprezie towarzyszyła disco polowa muzyka zaś wszyscy uczestnicy mogli raczyć się kiełbaskami z grilla.

Organizowany corocznie festyn stanowiący także na pożegnanie lata na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych odbywających się w ogródku jordanowskim przy ul. 3 Maja.
 
tekst: SMW
foto: SMW

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno