Logo

Ukradli telefon - teraz za to odpowiedzą

Artykuł dodany: Środa, 13 września 2017
Ukradli telefon - teraz za to odpowiedzą
REKLAMA

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z kabiny zaparkowanego samochodu dostawczego ukradli telefon komórkowy. Było to możliwe dzięki bystremu oku operatora monitoringu miejskiego i kobiety, która będąc świadkiem poinformowała o zdarzeniu właściciela pojazdu. Skradziony przedmiot odzyskano. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

ALBUMY ARTYKUŁU:

We wtorek, 12 września, około godz. 8.40 oficer dyżurny otrzymał informację od operatora monitoringu miejskiego o kradzieży telefonu komórkowego z samochodu dostawczego zaparkowanego przy Placu 21 Stycznia w Gnieźnie. Na miejsce skierował policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego. W międzyczasie dyżurny odebrał kolejny telefon, tym razem od poszkodowanego w tym zdarzeniu mężczyzny.

Na miejscu okazało się, że dwaj mężczyźni wykorzystali nieobecność kierowcy, który w tym czasie udał się z towarem do pobliskiego sklepu i ukradli z jego auta komórkę. Moment kradzieży widziała 23-latka, która gdy tylko dostrzegła kierowcę zbliżającego się do samochodu poinformowała go o incydencie. W tym czasie sprawcy kradzieży zdążyli oddalić się od samochodu. Właściciel auta nie stracił zimnej krwi, dogonił złodziei i przyprowadził na miejsce kradzieży, gdzie po chwili przyjechali policjanci. Początkowo 35-letni mieszkaniec Czerniejewa i 37-letni mieszkaniec gminy Gniezno do niczego się nie przyznawali, ale o materiał dowodowy zadbał operator monitoringu, na którym wyraźnie widać przebieg zdarzenia.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu. Teraz za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Janusz
14.09.2017 13:25

Na Cierpiegach nie lepiej. Siedzą na progu sklepu małe delikatesy pod samą kamerą. Nikt nic nie widzi. Ani policja, ani właściciel, ani obsługa. Masakra !

Odpowiedz
Mieszkaniec
14.09.2017 00:38

Proszę weźcie się za ten rejon koło Jagody Sam, tam się roi od bezdomnych którzy co chwilę zaczepiaja ludzi i są natrętni Masakra!!!

Odpowiedz
Sndnx
13.09.2017 15:42

Tereny gminne na złodziejstwo przyjechały?

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno