Logo

"19 mln zł dzisiaj przeznaczacie na billboardy, a 58 mln raptem na pomoc tym osobom"

Artykuł dodany: Środa, 13 września 2017
REKLAMA

Paulina Hennig-Kloska, posłanka Nowoczesnej, podczas wystąpienia w Sejmie w dniu 12 września zarzuciła rządowi, że nie pomaga osobom, które ucierpiały podczas nawałnicy jaka przeszła nad Polską 11 sierpnia. Mamy dla Was nagranie z tego wystąpienia.


tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (7)

Lód
18.09.2017 16:51

Ten Czak winien być dawno skasowany za znieważanie wszystkich innych niż on sam. Każdy poseł,lekarz,radny,mundurowy jest funkcjonariuszem publicznym i chroni go prawo polskie. Nie chcę podpowiadać ale pani poseł winna złożyć zawiadomienie do prokuratury,zapewne o tym wie,po podaniu danych tego Czaka poznalibyśmy tego pana,bo nie wszyscy jeszcze wiedzą kto to taki ujadacz gnieźnieński. Zdzwilibyście się gdybyście poznali kto to Czak

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 18.09.2017 23:02

Widzę LÓD,że o demokracji i wolnym słowie to masz takie pojęcie jak "świnia o niebie",bo tak może napisać tylko człowiek o post-sovieckim toku myślenia.
A prokuraturą to ty mnie nie strasz,bo ja wiem co piszę i za krzywdy jakie wyrządziła mi sitwa gnieźnieńska razem z tą twoją prokuraturą to mam prawo pisać całą prawdę o Białorusi w Gnieźnie i tak długo aż kilku warchołów z tej sitwy nie stanie przed sądem a wtedy dowiesz się kim jestem,bo już nie będzie to anonimowe !!!

Rozbawiony
15.09.2017 14:47

Ale im Mosze zazdrościsz ! Wyluzuj się i jedź też .

Odpowiedz
Chuck Norris
15.09.2017 10:49

Jak ślepi idioci atakują Rząd PiS !!! Paskudna banda wspierająca zdrajców naszej Ojczyzny i totalnych miliardowych złodziei naszych publicznych pieniędzy.
To wstyd dla naszego miasta Gniezna,że tutaj wylęgła się taka kanalia polityczna jak ta w tym czerwonym kubraczku.
Szkoda,że w ogóle w Gnieźnie nie działa Kukiz15 a poseł Bartosz Jóźwiak nie ma czasu dla Gniezna,bo byłaby jakaś kontrola polityczna nad sitwą gnieźnieńską rządzącą tak miastem jak i powiatem.
Może w listopadzie 2018 przewietrzymy tą sitwę najlepiej poprzez głosowanie na kandydatów z dolnych miejsc na listach wyborczych gdyż to na pierwszych miejscach list lokuje się to badziewie społeczne !!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 18.09.2017 09:52

@GOM > za to wy bolszewickie łajna pałacie miłością do innych. Ale w tą waszą stalinowską propagandę już nikt nie uwierzy. Stalin też kochał i przytulał dzieci a potem je mordował. Natomiast na ciebie z towarzyszami z sitwy gnieźnieńskiej czekają łóżka w Gębarzewie i mam nadzieję,że niebawem tam traficie.

Gom - 16.09.2017 16:29

Wyluzuj koleś z tym ujadaniem. Można po tym was poznać ze to pisiory. Każdy jeden ma nienawiść do innych kto jest nie z pisu. Chyba na Poznańskiej 15 łóżko się znajdzie dla takich jak Ty.

Mosze Bibermann
13.09.2017 22:59

W jaki sposób" Nowoczesna" i Pani osobiście pomogła poszkodowanym ? .....już wiem.... byliście na Maderze .

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno