Logo

Yanosik i PKN Orlen nagradzają kierowców za zwalnianie przy szkołach w Gnieźnie

Artykuł dodany: Sobota, 9 września 2017
Yanosik i PKN Orlen nagradzają kierowców za zwalnianie przy szkołach w Gnieźnie
REKLAMA

Bezpieczna jazda popłaca. Przekonają się o tym użytkownicy popularnej w Polsce aplikacji dla kierowców Yanosik, którzy poprzez systematyczne zwalnianie przy szkołach będą mogli otrzymać kupon na punkty VITAY i wymienić je na nagrody. Kampania ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na polskich drogach.

Akcja "Zwalniaj przy szkołach" wystartowała 4 września. W ramach tej kampanii wytypowanych zostało ponad 1000 szkół z całej Polski. Wśród nich znalazły się również: Gimnazjum nr 4, Liceum Ogólnokształcące nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie. Kluczowym kryterium wyboru było położenie placówek przy stosunkowo niebezpiecznych miejscach np. w pobliżu bardzo ruchliwego pasa ruchu. Użytkownicy aplikacji Yanosik poprzez regularne poruszanie się z dozwoloną prędkością nieopodal szkół biorących udział w akcji otrzymają kupony, z których można skorzystać przez stronę vitay.pl. Akcja potrwa do 29 października 2017 r. Poprawa bezpieczeństwa na drodze to motto, które towarzyszy nam od lat. Dlatego organizujemy różnego rodzaju akcje dla kierowców, które zachęcają ich do zwiększenia ostrożności podczas jazdy. Obecna kampania "Zwalniaj przy szkołach" to już druga edycja kampanii, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego - komentuje Kornelia Maciesza, Yanosik. W przyszłości planujemy więcej tego typu akcji promowanych z poziomu aplikacji.

Strategicznym partnerem akcji jest PKN ORLEN, który dla kierowców biorących udział w akcji przygotował kupony o wartości 1000 punktów VITAY. Otrzymane punkty kierowcy mogą odebrać poprzez stronę vitay.pl a następnie wymienić je np. na kawę lub hot-doga. Co należy zrobić, by wziąć udział w akcji? Wystarczy, że kierowca zgłosi chęć udziału w kampanii poprzez aplikację Yanosik, która następnie będzie na bieżąco informowała o poprawnym przejeździe jednego z wyznaczonych odcinków przy szkołach. Prawidłowe przejechanie czterech odcinków w tygodniu (każdy w innym dniu) upoważni do otrzymania kuponu na 1 000 punktów VITAY. Nagrodę dostanie 3 000 osób, które jako pierwsze uzbierają poprawne przejazdy w jednym tygodniu. W akcji "Zwalniaj przy szkołach" połączyliśmy element zabawy z utrwalaniem dobrych nawyków wśród kierowców. Działania edukacyjne przynoszą najlepsze rezultaty jeśli mają charakter długofalowy, między innymi właśnie dlatego już po raz drugi organizujemy kampanię zachęcającą do zwalniania przy szkołach. Yanosik i program VITAY skupiają miliony kierowców, dlatego są świetnymi platformami do realizacji projektów zwiększających bezpieczeństwo na polskich drogach - komentuje Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu w PKN ORLEN.

Placówki, które biorą udział akcji zostały wyszczególnione w aplikacji oraz na stronie https://yanosik.pl/vitay/info/bezpieczna-szkola
 
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Gnieźniak
10.09.2017 07:44

Nic nie kupuję na pisowskim Orlenie!!! Złodzieje!!! Złodzieje!!!
PS. I tak jeżdżę przepisowo, więc żadne takie akcje, bo to znaczy, że nie przestrzegamy przepisów i trzeba dawać marchewki, aby ktoś "raczył" przestrzegać prawa. Chory kraj.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno