Logo

Baletowym krokiem w nowy rok szkolny!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Baletowym krokiem w nowy rok szkolny!
REKLAMA

Właśnie ruszył nabór na zajęcia taneczne do nowo otwartej Szkoły Tańca i Baletu Le Pas. Jest to pierwsza szkoła o profilu baletowym w Gnieźnie.

Le Pas. Co oznacza i co oferuje?
Szkoła Tańca i Baletu Le Pas powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tańcem oraz dla tych, którzy już się w tańcu zakochali. Szkoła ma profil przede wszystkim baletowy, jednak oferuje także zajęcia z akrobatyki i jazzu. Naukę można rozpocząć już w wieku trzech lat, a mało liczne grupy gwarantują niemalże indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczniowie podczas nauki poznają nie tylko wybraną technikę, ale także przygotują się do występu na profesjonalnej scenie.

Gdzie odbywają się zajęcia i kto je prowadzi?

Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach w ścisłym centrum Gniezna, głównie w godzinach popołudniowych i prowadzone są przez panią Klaudię Strzelczyk, absolwentkę Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku pedagogika baletowa. Pani Klaudia Strzelczyk od wielu lat związana jest ze środowiskiem baletowym jako nauczyciel tańca oraz tancerka m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi i Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.

Jak można zapisać się do szkoły i kiedy rozpoczynają się pierwsze zajęcia?
Nabór do szkoły już trwa, zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 609 888 133, poprzez stronę na facebooku: https://www.facebook.com/lepasszkolatanca/ oraz mailowo na adres: lepasschool@gmail.com.
tekst: Artykuł sponsorowany
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Szkoła Tańca "Solistka" Poznań
28.08.2017 13:32

Brawo Klaudio! Mocno trzymamy kciuki za Ciebie i Twoich uczniów!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno