Logo

Moje-Gniezno.pl w zakładce WP.pl z przeglądem mediów regionalnych na stronie głównej

Artykuł dodany: Czwartek, 10 sierpnia 2017
Moje-Gniezno.pl w zakładce WP.pl z przeglądem mediów regionalnych na stronie głównej
REKLAMA

Na stronie głównej portal WP.pl wprowadzono sekcję z przeglądem najciekawszych publikacji z mediów regionalnych. Można je selekcjonować pod względem lokalizacji i kategorii tematycznej. Jednym z portali, które znalazły się w tej sekcji jest Moje-Gniezno.pl.

Sekcja z informacjami z mediów regionalnych znajduje się na stronie głównej WP.pl zaraz pod modułem z najważniejszymi treściami. Prezentowane odnośniki działają analogicznie do agregatu kanałów RSS - prezentują tytuł, miniaturę zdjęcia i fragment leadu. Kliknięcie w zapowiedź przenosi użytkownika do serwisu zewnętrznego z całym tekstem. Dzięki algorytmowi najwyżej pokazywane są odnośniki do artykułów najchętniej czytanych przez innych użytkowników. Cenimy media lokalne za dogłębne rozumienie lokalnej problematyki i wkład w rozwój małych wspólnot. Projekt ten oczywiście realizujemy w poszanowaniu ich autonomii i własności intelektualnej. Stawiamy na partnerstwo i transparentność, dlatego konsultowaliśmy z wydawcami wcześniej założenia projektu. Dzięki temu media regionalne otrzymują ekspozycję w portalu odwiedzanym codziennie przez miliony Polaków - opisuje Marcin Malicki, dyrektor obszaru stron głównych i platform wydawniczych w Wirtualnej Polsce. Słuchamy potrzeb naszych użytkowników, którzy szukają informacji m.in. o inwestycjach mogących ułatwić im życie, komunikacji miejskiej, służbie zdrowia, przedszkolach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Dlatego chcemy ułatwić im dostęp do wiadomości o tym, co dzieje się w ich okolicy - dodaje.

Nowa sekcja działa już w desktopowej wersji WP.pl, a w najbliższych dniach udostępniona zostanie również w mobilnej odsłonie portalu. Według badania Gemiu/PBI w lipcu br. portal WP.pl zanotował 13,79 mln realnych użytkowników i 2,08 mld odsłon.
tekst: www.wirtualnemedia.pl
foto: www.wp.pl

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Wp.pl
11.08.2017 09:53

no właśnie ostatnio to zauważyłem i jest wpis o dodatkowych 30 czy tam 35mln dla Gniezna ... wchodzę a tam data artykuły 2013r... Trochę słabo

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno