Logo

"Gniezno za pół ceny" powraca! Przyłącz się do akcji!

Artykuł dodany: Czwartek, 10 sierpnia 2017
REKLAMA

Trzy lata temu po raz pierwszy w Gnieźnie miała miejsce akcja pod hasłem "Gniezno za pół ceny"- weekendowa obniżka cen do promocji turystycznej. Założeniem Akcji "Gniezno za pół ceny" jest stworzenie bazy ofert: produktów, usług, atrakcji, które oferowane będą w Gnieźnie w dniach 30 września - 1 października 2017 (sobota - niedziela) za 50% ceny.

Celem akcji jest zachęcenie turystów odwiedzających Gniezno, jak i mieszkańców Gniezna do skorzystania z oferty turystycznej naszego miasta a także przedłużenie sezonu turystycznego w mieście.

Zapraszamy Państwa do przystąpienia do akcji "Gniezno za pół ceny". Przekonani jesteśmy, że niniejsze działanie przyniesie partnerom akcji wymierne korzyści oraz zaowocuje pozytywnym budowaniem wizerunku. Akcja ta przeprowadzana jest już po raz kolejny i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. "Gniezno za pół ceny" ma pozytywny wpływ na postrzeganie naszego miasta, jako miejsca przyjaznego turystom i mieszkańcom.

Organizatorami "Gniezno za pół ceny" są Urząd Miejski w Gnieźnie i Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski". Akcja rozpropagowana będzie w lokalnych mediach, mediach społecznościowych, stronach internetowych organizatorów akcji. Powstanie również plakat reklamujący to wydarzenie, na którym umieszczeni zostaną wszyscy partnerzy "Gniezno za pół ceny"

Zainteresowanych uczestnictwem w akcji promocyjnej "Gniezno za pół ceny" zapraszamy do wypełnienia deklaracji i podpisania regulaminu oraz przesłanie jej na adres info@szlakpiastowski.com.pl lub dostarczenia osobiście do Informacji Turystycznej w Gnieźnie, Rynek 14 do dnia 31 sierpnia 2017r.

Link, pod którym dostępne są do pobrania deklaracje: http://www.szlakpiastowski.com.pl/go.live.php/PL-H365/gniezno-za-pol-ceny/gniezno-za-pol-ceny/deklaracja.html
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno