Logo

Wypadek z udziałem motocyklisty w Wiekowie!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 7 sierpnia 2017
Wypadek z udziałem motocyklisty w Wiekowie!
REKLAMA

W sobotę, 5 sierpnia, o godzinie 13.20 w Wiekowie w gminie Witkowo doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 49-letni mieszkaniec gminy Witkowo, jadąc od strony Witkowa w kierunku Powidza zjechał na przeciwległy pas ruchu z zamiarem skrętu w lewo, gdzie zderzył się z kierującym motocyklem marki Honda, 26-letnim mieszkańcem gminy Orchowo, jadącym w tym samym kierunku i wykonującym manewr wyprzedzania.

Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Motocykl został zabezpieczony na parkingu depozytowym.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierujący byli trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku drogowego prowadzi Komisariat Policji w Witkowie.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Włodek
09.08.2017 14:22

Straszny wypadek :/ Kto zawinił?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Pingu - 10.08.2017 11:14

Znając zachowanie się młodych motocyklistów,zapewne on jest winien gdyż za......lał na maxa,tak że trudno i wręcz niemożliwe jest dostrzec w porę taki pojazd,ponadto nie dokonuje się manewru wyprzedzania gdy pojazd sygnalizuje wykonanie manewru w lewo.REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno