Logo

Po kłótni z dziewczyną uszkodził lusterka od samochodów

Artykuł dodany: Czwartek, 3 sierpnia 2017
Po kłótni z dziewczyną uszkodził lusterka od samochodów
REKLAMA

Minionej nocy policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Sprawca będąc w stanie nietrzeźwości na ul. Mickiewicza w Gnieźnie urwał lusterka od dwóch zaparkowanych tam samochodów, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku szybkiej reakcji policjantów został zatrzymany i odpowie za swoje zachowanie.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 sierpnia, około godziny 4.00 na ulicy Mickiewicza w Gnieźnie. Młody mężczyzna uszkodził lusterka w dwóch zaparkowanych tam samochodach, po czym zaczął uciekać. Świadkowie powiadomili Policję, a sami ruszyli w kierunku, w którym uciekał. Chwilę później wskazali funkcjonariuszom uciekającego sprawcę, którego stróże prawa zatrzymali na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Łubieńskiego. Podczas legitymowania okazało się, że jest to 23-letni gnieźnianin. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu we krwi. Pokrzywdzeni wycenili swoje straty na 2 700 zł.

Zatrzymany powiedział policjantom, że powodem jego agresji była kłótnia z dziewczyną. Mężczyzna spędził noc w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Ffff
05.08.2017 19:16

znalazł się rambo

Odpowiedz
Czytelniczka
03.08.2017 22:19

Brawo świadkowie. Gdyby każdy tak reagował, może byłoby mniej wandalizmu. Niektórzy widzą i udają że nic się nie dzieje.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno