Logo

4-latek wbiegł pod motocykl! Ojciec dziecka był pijany

Artykuł dodany: Środa, 2 sierpnia 2017
4-latek wbiegł pod motocykl! Ojciec dziecka był pijany
REKLAMA

W poniedziałek o godz. 20.45 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie dotyczące potrącenia 4-letniego dziecka przez motocykl w Kłecku. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Po przybyciu ratowników na miejsce zdarzenia ustalono, że 4-latek był pod opieką rodziców, jednak w pewnym momencie nagle wbiegł nagle z chodnika na jezdnię i uderzył w prawy bok jadącego motocykla marki Romet. Dziecko było przytomne. Ze względu na swój wiek, razem z matką zostało zabrane do szpitala przy ul. Krysiewicza w Poznaniu.

Kierujący motocyklem i matka chłopca, która w momencie zdarzenia opiekowała się dzieckiem, byli trzeźwi. Ojciec dziecka miał w organizmie ok. 1 promil alkoholu.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (12)

Znajomy
09.08.2017 11:14

Wszyscy skupili się na ojcu, natomiast nikt na sprawcy wypadku czyli motorowerzyście, który niestety jeździ po mieście jak szalony, nie stosując ograniczeń. Uważa, że każda droga jest wyłącznie dla niego. Dziwię się, że Policja z Kłecka nie zauważa takich faktów. Motorowerzysta jeździ i nadal jest postrachem pieszych - do następnego wypadku.

Odpowiedz
Czy drobnostka
07.08.2017 10:28

Również można stwierdzić ze redaktorek piszący artykuł był pod wpływem alkoholu,nie myślał logicznie...ale co to ma do rzeczy,nie wolno mu?

Odpowiedz
Sdfghjk
03.08.2017 13:03

bieneficjent pincet plus?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Tyż z pgru - 07.08.2017 23:29

a ty jesteś popegerowski bieniefiencjent analfabetyzmu

Anonim;)
03.08.2017 11:12

Pozdrawia. Piszoncego repaotaz ;) . Na to wychodzi ze czlowiek majocy dzieci piwa wipć nie moze . Bo jak cos sie stanie to palolagie z człowiaka zrobia ....

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Robert - 07.08.2017 18:36

A ty chodziles do szkoły, w której uczono j. Polskiego?

ZoskaD
03.08.2017 09:09

Nieszczęśliwy wypadek. Nie jest łatwo upilnować żywiołowe dziecko. Maluch był pod opieką trzeźwej mamy więc co ma do tego promil taty? Tania sensacja.

Odpowiedz
Xxxxx
02.08.2017 21:52

Jakie to ma znaczenie że był po piwku?

Odpowiedz
Wojtas
02.08.2017 19:14

I co z tego ze ojciec byl pijany skoro matka byla trzezwa...

Odpowiedz
Czarek
02.08.2017 16:55

Ale po co pisać, że ojciec był pod wpływem? Matka była trzeźwa, więc o co chodzi z tą informacją o ojcu?

Odpowiedz
Tomek
02.08.2017 16:15

Wstyd tak nazwać artykuł . Ojciec pijany . 1promil . A może wracali z grila i ojciec wypił dwa piwa. A matka nic żeby któryś z rodziców był trzeźwy. A brukowiec musi dac tytuł pod publikę. Wstyd....

Odpowiedz
świadek zdarzenia
02.08.2017 12:22

Tytuł artykułu bardzo adekwatny do sytuacji? Czy szanowny pan redaktor w ogóle był na miejscu zdarzenia aby oceniać stan trzeźwości ojca dziecka. Od tego są odpowiednie służby. Łatwo jest nie znając faktów i rodziny oceniać zachowanie i stan trzeźwości ojca, który dla wiadomości PANA REDAKTORA I WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH ten artykuł jest czułym i kochającym swoje dzieci ojcem, który przekłada ich dobro i bezpieczeństwo ponad swoje. W rodzinach w których faktycznie jest problem alkoholowy brak jakichkolwiek reakcji a w sytuacji zwykłego nieszczęśliwego wypadku najprościej jest napisać OJCIEC BYŁ PIJANY nie zważając na konsekwencje i cierpienia tej rodziny. Drogi panie Andrzeju na przyszłość proszę lepiej zweryfikować wiadomości zanim się je opublikuje.

Odpowiedz