Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

Kobieta utonęła na żwirowni w Cielimowie

Artykuł dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
Kobieta utonęła na żwirowni w Cielimowie
REKLAMA

Dzisiaj ok. godz. 19.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o utonięciu na terenie zalanej żwirowni w Cielimowie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Niechanowa, Witkowa oraz Poznania. Ofiarą okazała się 19-letnia kobieta, mieszkanka Żydowa.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po otrzymaniu informacji o osobie, która nie wyszła z wody po kąpieli dyżurny Straży Pożarnej natychmiast wysłał na miejsce zastępy PSP Gniezno, OSP Niechanowo, OSP Witkowo oraz wezwał grupę nurków z Poznania, a także Policję i Pogotowie Ratunkowe. Po dotarciu na miejsce zdarzenia natychmiast zwodowano łodzie i rozpoczęto poszukiwania w akwenie. Dopiero ok. godz. 20.30 nurek odnalazł i wyciągnął na brzeg ciało kobiety. Niestety, mimo długiej reanimacji, lekarz stwierdził zgon.

W trakcie akcji pracę służbom ratunkowym utrudniał jeden z motoparalotniarzy, który kilkukrotnie przeleciał kilka metrów nad głowami strażaków. Trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości nieodpowiedzialnego lotnika i pociągnięcia go do odpowiedzialności za utrudnianie akcji.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Gniezno112.pl
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (11)

...:-(
04.08.2017 13:45

Ciekawe jak by wasze dziecko się utopiło czy tez byście tak mówili?

Odpowiedz
... :-(
03.08.2017 20:42

Dlaczego nie było to ogrodzone lub jakoś zabezpieczone właśnie przed takim przypadkiem jak się stał?to tylko kwestia czasu aby doszło do tragedii...To chyba żwirownia Krawczyków?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Komornik - 07.08.2017 13:44

Nie ma w prawie takiego zapisu o konieczności ogrodzenia takiego zbiornika.

Maly - 04.08.2017 15:35

ogrodz morza rzeki jeziora i oceany. pomysl nim cos napiszesz. jest cieplo to ludzie szukaja ochlody.tragedia wyrazy wspolczucia dla rodziny

Wymyslacz - 04.08.2017 07:30

Ja bym jeszcze z jezior wodę wypompował bo to tylko kwestia czasu aż dojdzie do tragedii.

Inzynier
02.08.2017 21:42

A ja walne z innej strony za co zostanę zjedzony ale dziewczę utonelo na własną prośbę bo jak się nie umie pływać to się nie włazi do zbiornika w którym nie zna się dna żwirownia na cielimowie jest płytka ale jest kilka miejsc gdzie koparki wybrały głębiej i tam owa istota się utopila była dorosła wiedziała co robi a koszt jest taki jaki jest a paralotniaz nie wierzę że kopal strażaków po kaskach

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Sam ja - 04.08.2017 15:39

oj ty bezmozgu. aby cos poznac trzeba najpierw tego sprobowac. ciekawe czy ty jak jedziesz nad morze co rok na inna plaze to nia wchodzisz do wody bo nie znasz dna. pomysl zanim palniesz bzdure

Paralotnia brzmi jak paraolimpiada
02.08.2017 19:13

Straz powinna uzyc armatki wodnej i mu zmoczyc skrzydelka

Odpowiedz
Robert
01.08.2017 22:45

Wizard-czy widzisz różnice pomiędzy ,,pasją,, a wścibskim przyglądaniu się i utrudnianiu akcji ratunkowej? Mógł mieć kamere i nagrywać to, do czego reporterów się nie wpuszcza .Powinien zostać ukarany ,na przyszłość będzie wiedział że nie wciska się tam gdzie go nie proszą. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych tej młodej istotki :(

Odpowiedz
Oburzony
01.08.2017 04:55

Nareszcie ktoś się weźmie za tych bajajów. Latają tylko ludziom nad głowami i przeszkadzają. Na pustynię siebie niech leca.

Odpowiedz