Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

Mieszkańcy doczekali się remontu ul. Kawiary

Artykuł dodany: Środa, 26 lipca 2017
Mieszkańcy doczekali się remontu ul. Kawiary
REKLAMA

Miasto Gniezno uzyskało zgodę na odstępstwa dotyczące budowy ul. Kawiary w Gnieźnie. Oznacza to, że w najbliższych miesiącach rozpoczną się prace związane z wyczekiwaną przez mieszkańców przebudową. Zakończenie robót planowane jest na wrzesień 2018 r.

Miasto Gniezno otrzymało zgodę na odstępstwa od warunków technicznych przy budowie drogi od Ministra Infrastruktury i Budownictwa a także Starosty Gnieźnieńskiego. W związku z tym może składać  wniosek o uzyskanie pozwolenia na budowę. Na listopad 2017 r. planowane jest podpisanie umowy z wykonawcą w cyklu dwuletnim, w grudniu 2017 r. nastąpi rozpoczęcie robót a we wrześniu 2018 r. ich zakończenie.

Rozbudowa ulicy odbędzie się  na odcinku długości 470 m od ulicy Słonecznej do ul. Osiniec. Jezdnia nowej drogi będzie miała szerokość od 5 m do 6 m z betonu asfaltowego, dwustronny chodnik o szerokości od 1,5 m do 7 m, ścieżkę rowerową o szerokości 2,20 m, zatoki postojowe, zatoki autobusowe, pętlę autobusową z kostki betonowej wraz z odwodnieniem, oświetleniem itp.
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Iksinski
26.07.2017 22:51

ok .wszystko wporzadku tylko dlaczego w naszym miescie projektuje sie drogi szerokosci 5metrow.to za mało.

Odpowiedz
Ziuta z Kawiar
26.07.2017 20:59

Jak się cieszę, naprawdę, że wreszcie będzie można jakoś rowerkiem se pojeździć po ścieżkach rowerowych do Kirchoffa i z powrotem. W te i nazad.

Odpowiedz
Lucky
26.07.2017 17:45

7m chodnika ? Szaleństwo :D

Odpowiedz


REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia
Copyright © 2017 Moje Gniezno